Silivri’Deki Yat Yangınında Yaralıları Abd Savaş Gemisinin Kurtardığı Ortaya Çıktı

Asayiş 4 Mart 2020 13:49
Videoyu Aç Silivri’Deki Yat Yangınında Yaralıları Abd Savaş Gemisinin Kurtardığı Ortaya Çıktı
A
a

Silivri'de 2 Kişinin Öldüğü Ve 3 Kişinin Yaralandığı Yat Yangınına Abd Savaş Gemisinin Müdahale Ettiği Ortaya Çıktı. Abd Donanması, Yaralıların Kurtarılmasına İlişkin Fotoğrafları Sosyal Medya Hesabından Paylaştı.

Silivri’de 2 kişinin öldüğü ve 3 kişinin yaralandığı yat yangınına ABD savaş gemisinin müdahale ettiği ortaya çıktı. ABD donanması, yaralıların kurtarılmasına ilişkin fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaştı.
Silivri açıklarında dün yaşanan yat yangınında 2 kişi hayatını kaybetmiş, 3 kişi ise çevredeki gemilerin de yardımıyla kurtarılmıştı. Yat yangınına müdahale eden gemilerden birinin de ABD Deniz Kuvvetlerine ait 154 metre uzunluğunda ve 71 borda numaralı ’USS Ross’ adlı güdümlü füze destroyeri olduğu ortaya çıktı. ABD donanması sosyal medya hesabından olaya ilişkin fotoğraf ve bilgi notu da paylaşıldı.
Yapılan paylaşımda, Karadeniz geçişi sırasında USS Ross destroyerinin acil bir kurtarma faaliyeti gerçekleştirdiği belirtilerek, yanan yattaki 3 kişinin kurtarıldığını ve Türk Sahil Güvenlik ekiplerine teslim edildiği belirtildi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat