Fatih Belediyesi’Nin Eski Belediye Araçları Alev Alev Yandı

Asayiş 20 Eylül 2020 04:34
Videoyu Aç Fatih Belediyesi’Nin Eski Belediye Araçları Alev Alev Yandı
A
a

Fatih Belediyesi’Nin Boş Bir Alanda Muhafaza Edilen Eski Belediye Araçları Gece Saatlerinde Henüz Belirlenemeyen Bir Sebeple Alev Alev Yandı. Yangın Çok Sayıda İtfaiye Ekibinin Müdahalesiyle Söndürülürken Alevler İçerisinde Kalan Araçlar Küle Döndü. Olay, Saat 01:00 Sıralarında Aksaray Mahallesi Namık Kemal Caddesi’Nde Eski Belediye Araçlarının Muhafaza Edildiği Alanda Meydana Geldi. Edinilen Bilgiye Göre, Fatih Belediyesi’Ne Ait Boş Bir Arsada Muhafaza Edilen Eski Belediye Araçlarında Henüz Belirlenemeyen Bir Sebeple Yangın Çıktı. Yan Yana Bulunan Çok Sayıda Araç Yoğun Alevler İçerisinde Kalırken Durumu Gören Vatandaşlar İtfaiyeye Haber Verdi. Araçlardaki Yangın Olay Yerine Sevk Edilen Çok Sayıda İtfaiye Ekibinin Müdahalesiyle Söndürülürken Alevler İçerisinde Kalan Araçlar Küle Döndü. Polis Ekipleri İse Yangının Kontrol Altına Alınmasıyla Birlikte Olay Yerinde İncelemelerde Bulunarak Yangının Çıkış Nedenine İlişkin Soruşturma Başlattı.

Fatih Belediyesi’nin boş bir alanda muhafaza edilen eski belediye araçları gece saatlerinde henüz belirlenemeyen bir sebeple alev alev yandı. Yangın çok sayıda itfaiye ekibinin müdahalesiyle söndürülürken alevler içerisinde kalan araçlar küle döndü.
Olay, saat 01:00 sıralarında Aksaray Mahallesi Namık Kemal Caddesi’nde eski belediye araçlarının muhafaza edildiği alanda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Fatih Belediyesi’ne ait boş bir arsada muhafaza edilen eski belediye araçlarında henüz belirlenemeyen bir sebeple yangın çıktı. Yan yana bulunan çok sayıda araç yoğun alevler içerisinde kalırken durumu gören vatandaşlar itfaiyeye haber verdi. Araçlardaki yangın olay yerine sevk edilen çok sayıda itfaiye ekibinin müdahalesiyle söndürülürken alevler içerisinde kalan araçlar küle döndü. Polis ekipleri ise yangının kontrol altına alınmasıyla birlikte olay yerinde incelemelerde bulunarak yangının çıkış nedenine ilişkin soruşturma başlattı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat