Çamlıca Gişeler’De Trafik Denetimi: Polis Ekipleri Çocuklara Çikolata Ve Düdük Verdi

Asayiş 30 Temmuz 2020 19:34
Videoyu Aç Çamlıca Gişeler’De Trafik Denetimi: Polis Ekipleri Çocuklara Çikolata Ve Düdük Verdi
A
a

İstanbul Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Ekipleri, Bayram Öncesi Çamlıca Gişeler’De Yaptığı Trafik Denetiminde Çocuklara Düdük Ve Çikolata İkram Etti. Sürücülere İse "Öncelik Yayanın, Öncelik Hayatın" Yazılı El Broşürleri Dağıtıldı.

İstanbul Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, bayram öncesi Çamlıca Gişeler’de yaptığı trafik denetiminde çocuklara düdük ve çikolata ikram etti. Sürücülere ise "öncelik yayanın, öncelik hayatın" yazılı el broşürleri dağıtıldı.
İçişleri Bakanlığı’nın 81 il valiliğine gönderdiği genelge kapsamında İstanbul Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, Çamlıca Gişeler’de Kurban Bayramı’nın arefe gününde trafik denetimi yaptı. Araçları durduran polisler, bayram tatiline giden sürücülere trafik kuralları ile ilgili mesajlar içeren çikolata ve "öncelik yayanın, öncelik hayatın" konularını içeren el broşürleri dağıttı. Araçtaki çocuklara ise ebeveynlerinin trafik kurallarına uymaması durumunda onları uyarmaları için kırmızı düdük verildi. Denetimde sürücülere sürüş boyunca emniyet kemeri takmaları, aşırı hızdan kaçınmaları, uykusuz ve yorgun araç kullanmamaları konusunda bilgilendirme yapıldı.
Öte yandan, polis ekipleri tarafından yapılan trafik denetimi havadan görüntülendi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat