(Özel) İstanbul Boğazı’Nda “Yüzen Kulüplerde” Salgına Rağmen Yat Partileri Kamerada

Asayiş 2 Ağustos 2020 09:34
Videoyu Aç (Özel) İstanbul Boğazı’Nda “Yüzen Kulüplerde” Salgına Rağmen Yat Partileri Kamerada
A
a

Korona Virüs Salgınını Önlemek Amacıyla Eğlence Mekanlarının Geçici Olarak Kapatılması Sonrası Gece Kulübüne Çevrilen Yatlardaki Partiler Tüm Hızıyla Devam Ediyor. Salgına Rağmen Ne Maske Takan Ne De Sosyal Mesafeye Uyan Onlarca Kişi “Pes” Dedirtti. Adeta Virüse Meydan Okunan Partiler Kameralara Yansıdı.

Korona virüs salgınını önlemek amacıyla eğlence mekanlarının geçici olarak kapatılması sonrası gece kulübüne çevrilen yatlardaki partiler tüm hızıyla devam ediyor. Salgına rağmen ne maske takan ne de sosyal mesafeye uyan onlarca kişi “pes” dedirtti. Adeta virüse meydan okunan partiler kameralara yansıdı.
Dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında alınan önlemler sonrasında salgının yayılmasını engellemek amacıyla eğlence mekanları geçici olarak kapatılmıştı. 1 Haziran’da normalleşme adımları atıldı ancak eğlence mekanlarının açılmaması üzerine organizatörler İstanbul Boğazı’nda yat ve tekneleri gece kulübüne çevirdi. İskeleden bindirilen onlarca kişiyle boğaza açılan “yüzen kulüplerdeki” partiler hız kesmeden devam ediyor.

Ölüme meydan okudular
Tüm uyarılara ve her geçen gün artan vaka sayılarına rağmen ne maske takan ne de sosyal mesafe kurallarına uyan kişiler, yat partilerinde doyasıya eğlendi. Virüse adeta meydan okuyan onlarca kişi, o anları kaydedip bir de sosyal medyada paylaştı. Mesafenin hiçe sayıldığı, maske kullanılmayan ama hız kesmeden devam eden partiler ise kameralara yansıdı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat