’Kız Arkadaşımı İşten Aldım’ Dedi Cezadan Kurtulamadı

Asayiş 12 Aralık 2020 15:50
Videoyu Aç ’Kız Arkadaşımı İşten Aldım’ Dedi Cezadan Kurtulamadı
A
a

Arnavutköy’De Sokağa Çıkma Kısıtlamasına Uymayan Vatandaşlara Ceza Yağdı. Cezadan Kurtulmak İçin Kimisi “Çok Trafik Vardı” Dedi, Kimisi “Kız Arkadaşımı İşten Almaya Gittim” Dedi.

Arnavutköy’de sokağa çıkma kısıtlamasına uymayan vatandaşlara ceza yağdı. Cezadan kurtulmak için kimisi “çok trafik vardı” dedi, kimisi “kız arkadaşımı işten almaya gittim” dedi.
Arnavutköy’de sokağa çıkma kısıtlamasını çiğneyerek dışarıya çıkan çok sayıda kişiye cezai işlem uygulandı. Denetimler sırasında cezai işlem uygulanacağını duyan vatandaşlardan bazıları alışveriş yapmaya çıktım, kız arkadaşımı işten aldım, trafiğe takıldım gibi söylemlerde bulunsa da ceza yemekten kurtulamadı.
İlçenin farklı noktalarına kurulan uygulama noktalarına takılan vatandaşların teker teker izin belgelerinin olup olmadığı sorgulandı. İzin belgesi olan vatandaşların geçişlerine müsaade edilirken izin belgesi olmayan vatandaşlar ise ceza yemekten kurtulamadı. Arnavutköy’de yapılan kapsamlı denetimlerde çok sayıda kişiye cezai işlem uygulandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat