Zehra Cantürk, Azaları ile bir araya geldi

Sultangazi 8 Mart 2019 11:54
Videoyu Aç Zehra Cantürk, Azaları ile bir araya geldi
A
a

Yayla Mahallesi Muhtar adayı Zehra Cantürk, Azaları ile bir araya geldi.

Yayla Mahallesinin tek bayan muhtar adayı olan Zehra Cantürk, aza arkadaşlarımızla Yayla Mahallesine daha iyi hizmet yapabilmek için aralıksız çalışmalarına devam ediyor.
Muhtar Adayı Zehra Cantürk seçim çalışmalarına başladıkları günden bu yana sürekli olarak seçmenleri ziyaret ettiklerini söyleyerek “Bütün seçmenlerimiz bizi güler yüzle karşılıyorlar. 8 Mart Dünya kadınlar gününde bütün bayanlarımızın Dünya Kadınlar Gününü Kutluyorum.
Mahallemizin sorunlarını çok iyi biliyoruz. Muhtar seçildiğimiz takdirde seçilecek olan Belediye Başkanımız ile ve Kaymakamımız ile birlikte koordineli olarak çalışarak bu sorunların hepsine çözüm noktasında köprü oluşturacağız. Mahallemizde ki yaşlılarımızı sürekli ziyaret ederek ihtiyaçlarının karşılanması noktasında her şeyi yapacağız. İhtiyaç sahibi ailelerimizin ihtiyaçlarının karşılanması noktasında gerekli kurumlar ile aralarında köprü olacağız. Özellikle bayanlarımıza yönelik birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla etkinlikler düzenleyeceğiz” dedi.

Zehra Cantürk’ün azaları kimler?

Ferhat Yavuz   ( Sivas)     Makinist
Elif Yıldız   ( Bartın)     Güvenlik Görevlisi
Cumali Akın    ( Erzurum )     Pazarlama
Satılmış Toprak   ( Sinop)     İnşaat
Salih Sarıtaş   ( Esnaf )     Yozgat

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat