Yiğidolar Salona Sığmadı

Sultangazi 20 Mart 2019 20:35
Videoyu Aç Yiğidolar  Salona Sığmadı
A
a

Sivas Komitesi Sultangazi Sahra Sultan düğün salonunda muhteşem bir program düzenledi. Yiğidolar salona sığmayarak, salonu adeta bir stadyuma çevirdiler.

Sivas Komitesi Sultangazi Sahra Sultan düğün salonunda muhteşem bir program düzenledi. Yiğidolar salona sığmayarak, salonu adeta bir stadyuma çevirdiler.
Sultangazi Sivas Komitesi'nin tarafından düzenlen geceye Sultangazi Sivas Platform Başkanı Eyüp Bayrak, AK Parti İstanbul Milletvekili Abdullah Güler, AK Parti Sivas Milletvekili Mehmet Habib Soluk , Ak Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Abdurrahman Dursun, İstanbul Milletvekili Nevzat Şatıroğlu, Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel, Sivaslı Köy Dernek Başkanları, Sivil Toplum Kuruluşları Başkanları, Mahalle Muhtarları, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve çok sayıda Sivaslı vatandaş katıldı .


Program öncesi Sivas Halk Oyunları ekibinin gösterisi davetlilerden tam not aldı.

Açılış konuşmasını yapan Sivas Komitesi adına konuşma yapan Eyüp Bayrak; “Ak Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Abdurrahman Dursun’dan  “Sivaslı Belediye Başkan Yardımcısı” istiyoruz” dedi.

Eyüp Bayrak, konuşmasına şöyle devam etti.
Bayrak; “Programımız hoş geldiniz, şerefler verdiniz. Yüz dördüncü Çanakkale zaferini kutladık. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimize rahmet ve minnetle anıyoruz. Ülkemizin kurtuluşunda, bağımsızlığın da Türkiye Cumhuriyeti'nin kurulmasında ilk adımların atıldığı Sultan şehrimizin güzel insanları Sivaslılar. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan yiğitlik Sivaslıların mayasında var dediği güzel şehrimin güzel insanları.
Böyle güzel bir kalabalıkla bizleri onura ettiniz mutlu ettiniz. Allah hepinizden razı olsun. Güzel kalabalık Özellikle de Sultangazi belediye başkan adayı olan sayın Av. Abdurrahman Dursun beyefendiye hitabendir.
Sayın Başkanım biz 10 senelik bir ilçeyiz. Malumunuz Sultagazi’de en çok nüfusa sahip olan ilimiz Sivas’tır.
Burada bir bölümünü görüyorsunuz.10 senelik zaman zarfı diliminde 5 meclis üyemiz vardı 3’e düştük.3 meclis üyesini de bu seçimlerde İki buçuk, üç gibi görüyoruz. İnşallah 38. sıradaki kardeşimize de kazandıracağız.
Biz burada bulunan tüm Sivaslılar olarak şunu söylemek istiyoruz. Bu kalabalığı görün, Bizim nüfusumuzun kalabalığını da biliyorsunuz. Biz sizi Belediye Başkanı yapacağız. Ama sizden Sivaslı Belediye Başkan Yardımcısı istiyoruz” dedi.
 
Ak Parti SKM Başkanı Av. Fatih Sultan Mehmet Çiçek; “Değerli hemşerilerim, Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinde olduğu gibi milleti ikna edip oyunu alarak, iktidara gelmeyi akıllarından dahi geçirmiyorlar. Bu amaçla milletin önüne koydukları hiçbir projeleri, ciddiye alınacak hiçbir vaatleri, hiçbir mücadeleler' yok. Umutlarını sadece ve sadece AK Partinin herhangi bir sebeple sekteye uğramasını istiyorlar. Hamdolsun, şu ana kadar milletimiz onlara bekledikleri fırsatı vermedi. Biz de her türlü krizin ve saldırının üstesinden gelerek 2023 hedeflerine doğru adım adım yürümeye devam ediyoruz. Mahalli seçimlerde bu büyük yürüyüşümüzde bizim için yeni bir moral, yeni bir soluk yenileme vesilesi olacaktır. Geçtiğimiz 14 seçimde nasıl milletimize gidip kendimizi, yaptıklarımı, Yapacaklarımızı anlatıp desteğini aldıysak, bu seçimde de aynısını yapacağız ve milletimizin desteğini alacağız. Onların yalanları, iftiralar, çarpıtmaları varsa, bizim de icraatlar-1mi, projelerimiz, hedeflerimiz, gayretimiz, hepsinden önemlisi Allah'ımız var, milletimize olan
Bizim için asil olan milletimizin gönlünü kazanmaktır, bunu başardığımızda seçimi nasıl olsa kazanırız,.31 Mart'ta milletimizin karşısına "MEMLEKET işi, GÖNÜL işi, BELEDİYE işi GÖNÜL işi" diyerek çıkmamızın sebebi işte budur. 31 Mart'ta milletimizin karşısına Cumhur İttifakı ile çıkmamamızın sebebi de budur. Ülkemizin tarihinin en kritik dönemlerinden birini yaşadığı şu süreçte, tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet ilkesi etrafında buluşan herkesle birlikte yol yürümeye hazırız.
Değerli hemşerilerim, Ayni şeklide belediye başkanımız ve meclis üyelerimiz arasında geçmişte pek çok görevi üstlenmiş arkadaşlarımız bulunuyor. Demek ki meselemiz sen-ben kavgası değil, davaya, ülkeye, millete hizmet olduğu zaman görev her an herkese düşebilir, düşüyor. Önemli olan, ülkeye ve millete hizmet olduğu zaman bu imtihan dönemlerini başarıyla geçebilmektir. Şimdiden teşkilatlarımıza ve adaylarımıza seçim çalışmalarında başarılar dili, ur ı Bu duygularımla bir kes daha sizi sevgiyle. Saygıyla selamlıyorum. Başarılı bir seçim dönemi diliyorum. Kalın sağlıcakla” dedi.
 
AK Parti İstanbul Milletvekili Abdullah Güler, AK Parti Sivas Milletvekili Mehmet Habib Soluk , Ak Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Abdurrahman Dursun, İstanbul Milletvekili Nevzat Şatıroğlu’da birer selamlama konuşması yaparak 31 Mart yerel seçimlerinin önemine dikkat çektiler.
Protokol konuşmalarının ardından programa hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle son buldu.


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat