Yeniden Refah Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığı 2. Kuruluş Yıldönümü kutladı

Sultangazi 23 Kasım 2020 13:03
Videoyu Aç Yeniden Refah Partisi  Sultangazi İlçe Başkanlığı 2. Kuruluş Yıldönümü kutladı
A
a

Yeniden Refah Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığı ilçe binasında düzenlemiş olduğu programla Yeniden Refah Partisinin 2. Kuruluş yıldönümü kutladılar. Programa çok sayıda partili katıldı.

Yeniden Refah Partisi Sultangazi İlçe Başkan vekili Yasin Kul; “Erbakan Hocamızın vefatının ardından oluşan siyasi atmosferi yeni bir siyasi adımı zorlaştırıcı/bir çok unsur içerse de  bizler için Milli Görüş'ün hakkıyla temsil edilmesi/ ülkemiz/ milletimiz ve İslam Alemi için/ atılması gereken adımların atılabilmesi/ Milli Görüş prensiplerine uymayan/adımların neticesinde ortaya çıkan tahribatın ortadan kaldırılması için inisiyatif almak/ sadece elimizi değil/ gövdemizi de bu ağır sorumluluğun altına koymak ihtiyacı doğdu” dedi.

 
 
Yeniden Refah Partisi Sultangazi İlçe Başkan vekili Yasin Kul; “Kıymetli basın mensupları değerli Sultangazililer 2. Yılını kutladığımız Milli görüşü temsil eden Yeniden Refah partimizin kuruluş yıldönümü için gerçekleştirdiğimiz programa hoş geldiniz.
Aziz Milletimiz tam 50 seneden beri duyduğu güven ve beslediği muhabbet ile 'Erbakan' ismini ve 'Milli? Görüş' hareketini. Daima müstesna bir yerde tutmuştur.
Bunun temel sebebi, her şart altında inancındarı, davasından asla taviz vermeyen, milletin ve ülkemizin haklarını önceleyen, 'Yaşanabilir Türkiye', 'Yeniden Büyük Türkiye', 'Yeni ve Adil Bir Dünya' için, ırkçı emperyalizm ve işbirlikçilerine rağmen/ tüm engelleme çabalarına rağmen, atılması gereken adımları atmaktan bir an dahi tereddüt etmemesi/ bedel ödemekten hiçbir zaman korkmamasy milletimize hizmet için sürekli çalışmasıdır.
Erbakan Hocamızın vefatının ardından oluşan siyasi atmosferi yeni bir siyasi adımı zorlaştırıcı/bir çok unsur içerse de  bizler için Milli Görüş'ün hakkıyla temsil edilmesi/ ülkemiz/ milletimiz ve İslam Alemi için/ atılması gereken adımların atılabilmesi/ Milli Görüş prensiplerine uymayan/adımların neticesinde ortaya çıkan tahribatın ortadan kaldırılması için inisiyatif almak/ sadece elimizi değil/ gövdemizi de bu ağır sorumluluğun altına koymak ihtiyacı doğdu.
Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan liderliğinde/ Erbakan Hocamızın evlatları ve talebeleri olarak/bu sorumluluğu bir görev şuuruyla yüklenerek/ 23 Kasım 2018 Cuma günü/Ankara Hacı Bayram Veli Camii avlusunda1 bir Cuma namazı sonrası dualar/ve bu davanın serden geçenleriyle birlikte/ kuruluş dilekçemizi verdik.
Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan/il il, ilçe ilçe memleketimizin dört bir yanında katıldığı programlar/ve yaptığı konuşmalarla/ Milli Görüş'ün ikinci 40 yılının kilometre taşlarını döşedi.
Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan katıldığı her etkinlikte/doğruları takdir eden/ eksiklikler için uyaran, yanlışları da yerden yere vurmak yerine/doğrusunu öneren, çözüm üreten/ bir devlet adamına yakışan duruşuyla1milletimizin takdirlerini toplamıştır.
Partimizin kurulduğu ilk günden itibaren/milletimizin gösterdiği büyük teveccühle teşkilatlarımızın üstün gayretleri ile en başta Cenabı Allah'ın yardımı sonucunda117 Kasım 2019 günü Ankara'da/ Türk siyasi tarihinde Milli Görüş tarihinde bir dönüm noktası olarak yerini alacak muazzam bir kongre gerçekleştirdik. Bu gün geride bıraktığımız 2 yıllık süre içerisinde, Yeniden Refah partisi/ 81 il ve 922 ilçede teşkilatlanmasını tamamlamıştır Elhamdülillah.
Bugün seçim olsa biz hazırız diyeceğimiz bu noktada, milletimizin partimize artan teveccühü, bizleri heyecanlandırmaktadır. Cenabı Allah'a bütün bu sebeplerden ötürü sonsuz şükürler ediyoruz.
Yeniden Refah Partimizin 2. kuruluş yıldönümü vesilesi ilet kurulduğumuz günden itibaren ülkemizin her noktasında1her türlü zorluğa rağmen, inançlar aşkla, gece gündüz demeden çalışan, tüm teşkilât mensuplarımıza ve nice isimsiz kahramanlara, tüm üyelerimize, her geçen gün artan teveccühleri ile destekleri için tüm halkımıza şükranlarımızı sunuyoruz.
Yaşanabilir Türkiye'yi kurduğumuz1 Yeniden Büyük Türkiye'yi inşa ettiğimiz/ Yeni ve 'Adil Bir Dünya'yı hayata geçirdiğimiz günleri bir an önce görmek için/ azim ve gayretle Mücadele etmekteyiz”dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat