Yayla Mahallesine yol projesi müjdesi

Sultangazi 16 Şubat 2019 13:54
Videoyu Aç Yayla Mahallesine yol projesi müjdesi
A
a

Ak parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Abdurrahman Dursun, “Halk Buluşmaları” ve seçim çalışmaları kapsamında Yayla Mahallesini ziyaret edip vatandaşın sorunlarını dinledi.

Yayla Mahallesi Ak Parti seçim irtibat bürosunda gerçekleşen toplantıya çok sayıda vatandaş katıldı. Yayla Mahallesinin ulaşım, alt yapı, İmar, güvenlik ve okul sorunlarının gündem oluşturduğu toplantıda vatandaşlar istek ve temennilerini Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun’a bizzat iletti.
Vatandaşların istek ve taleplerini tek tek not alan Abdurrahman Dursun, kısa vade de çözülmesi acil konuların bir an önce çözüleceğini belirtti.
Yayla Mahallesine yapılacak projelerden bahseden Av. Abdurrahman Dursun, Yayla Mahallesi yol projesi müjdesini verdi.

Dursun “Yayla Mahallesi’nde kentin en yoğun kabristanlarından biri yer alıyor. Sadece ilçemize değil, Avrupa Yakası’ndaki birçok ilçeye de hizmet veren bu bölgemizin trafik sorununu çözüp rahata kavuşturmak için önemli bir projeyi hayata geçireceğiz. Hem Yayla Mahallesi’nin giriş ve çıkışlarına yeni ulaşım arterleri ilave ederek hem de mevcut mezarlık yolunu artan ihtiyaçlara cevap verecek şekilde genişleterek bölgenin trafik sorununu çözüme kavuşturacağız” dedi.


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat