YAYLA HALKI YARDIM BEKLİYOR

Sultangazi 23 Eylül 2021 00:42
Videoyu Aç YAYLA HALKI YARDIM BEKLİYOR
A
a

Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Ramazan Altan, öğle saatlerinde Yayla Mahalesi'ne giderek Cumartesi günü meydana gelen hortumda büyük çapta zarar gören evlerin sahipleriyle görüştü.

SULTANGAZİ BELEDİYESİ İLGİSİZ
Duygusal anların yaşandığı görüşmede afetzedelerin başta Sultangazi Belediyesi olmak üzere ilgili kurumlardan yeterli derece de yardım alamadıklarından dolayı zor durumda kaldıklarını başkanımız Altan'a ilettiler.

HALK BARINAK ARIYOR
Özelikle çatıların uçması sebebiyle evdeki eşyaların yağan yağmur da dolayı kullanılamaz halde olduğunu belirten vatandaşlar, çatısız evlerde kalma imkanları olmadığı için barınma sorunu yaşadıklarını kaydettiler.

4 TANE EV KULLANILAMAZ HALDE
İlçe Başkanımız Ramazan Altan, görüşmelerin ardından yaptığı açıklamada; "Malesef mahallemizde 4 tane çok hasarlı evimiz var bazı aileler çoluk çocuk dışarda bekliyor. Eşyalarını ise komşularının ardiyelerine yerleştirmeye çalıştıklarını üzülerek gözlemledik" diye konuştu.
4 TANE EV SULTANGAZİ İÇİN 1 GÜNLÜK İŞ

Buradan iş adamlarına sesleniyorum!.
Ne olur. Bu ailelere yardımcı olalım.Kimse para pul istemiyor.Sadece evlerini yeniden yapabilecek inşaat malzemeleri ve ev eşyası istiyorlar.
Yardımcı olabilecek vatandaşlarımız bize özel den yazarak afetzedelerin bilgilerini alabilirler.
0532 567 88 98
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat