Yaşar Koçyiğit Belediye Meclis Üyesi, Aday Adaylığını Açıkladı

Sultangazi 18 Eylül 2018 23:38
Videoyu Aç Yaşar Koçyiğit  Belediye Meclis Üyesi, Aday Adaylığını Açıkladı
A
a

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sultangazi İlçe Başkan Yardımcısı iş adamı Yaşar Koçyiğit, MHP Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Aday Adaylığını açıkladı.

Yaşar Koçyiğit; “Gerek yakın çevrem, gerekse partili arkadaşlarımızdan almış olduğum destek ve teşvik doğrultusunda encümenlik sıfatı için aday adaylığımı açıklıyorum.
İlçe teşkilatımızın da uygun bulması ve görev vermesi halinde, tüm gayretimle Milliyetçi Hareket Partisi iktidarı için çalışmaya hazırım.
MHP kadrolarının bu seçimler için hazır ve nitelikli. Bizlerin sorumluluğu sadece MHP’liler için değil, tüm Sultangazi halkı içindir. Bu dönem çok iyi bir kadroyla yola çıktık. ve Allah’ın izniyle başarıyı yakalayacağız” dedi.

1000
icon
SERHAT KOÇYİĞİT 26 Ekim 2018 00:25

Kendisi yakın bir tanıdığım olur çok kral,babacan bir insandır. Yiğit ve delikanlı olduğu gibi vatan ve millet sevdalısı bir adamdır. Çıktığı bu kutlu dava yolunda başarılarının devamını dilerim.

0 0 Cevap Yaz
Bünyamin 23 Eylül 2018 20:29

Rabbim davanı ve yolunu acık etsin başkanım

0 0 Cevap Yaz
Bayram tamar 23 Eylül 2018 12:41

Cikmis oldugun bu yolda basarilar dilerim

0 0 Cevap Yaz
EMRAH YILDIRIM 20 Eylül 2018 21:19

Yasar kocyigit baskani cok yakindan tanirim vatan ve millet sevdalisi bir gonul insanidir kendisi simdiye kadar yaptigi islerde basarili oldugu gibi bu islerdede basarilu ve gayretli oldugudan hic suphemiz olmayacaktir basarilarini n devamini dilerim baskanim

0 2 Cevap Yaz
mustafa yasaroglu 19 Eylül 2018 21:12

yasar baskan simdiye kadarparti teskilati ve hem ticarihem genel arkadaslaritarafindan taninansevilen biridir yasar baskan bu secimi ile cevresini memnun etmistir ALLAH hayirli ugurlu eylesin

0 103 Cevap Yaz
mustafa yasaroglu 19 Eylül 2018 21:05

yasar baskan simdiye kardar parti teskilati ve hem ticari hem genel arkadaslari tarafindan taninan sevilen biridir yasar baskan bu secimi ile cevresini memnun etmistir ALLAH hayirli ugurlu eylesin

0 4 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat