Yakup Dalkılıç’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Sultangazi 4 Nisan 2019 17:22
Videoyu Aç Yakup Dalkılıç’a Hayırlı Olsun Ziyareti
A
a

Bahçelievler Belediye Başkan yardımcılığı görevinden, Sultangazi Belediye Başkan Yardımcılığı görevine başlayan Yakup Dalkılıç’a hemşirelerinden ziyaretçi akını.

Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Dalkılıç’a gerçekleştirilen hayırlı olsun ziyaretine, Sultangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Ergin Kırmaç, Belediye Meclis Üyesi Aday Adayları Osman Şeker, Hamza Görer,Sami Hacıarifoğlu,iş adamları Vahap Görmez ve Erdoğan Aras katıldı.Yakup Dalkılıç Kimdir
1968 yılında Erzurum’da doğdu. Kuleli İlkokulu, Yenibosna Ortaokulu’ndan sonra lise eğitimini İstanbul Kabataş Erkek Lisesi’nde tamamladı. Ortaokul ve lise döneminde basketbol, karate ve güreş sporlarında lisanslı sporcu olarak katıldığı müsabakalarda çeşitli dereceler aldı.
1991 yılında İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Daha sonra Mahalli İdareler kursunu tamamladı.
Bahçelievler Belediyesi’nde 1993 yılında mühendis olarak başladığı memuriyetinde, Belediye’nin muhtelif müdürlüklerinde Kontrol Mühendisi, Müdür Yardımcısı ve Müdürlük görevlerinde bulundu. Park ve Bahçeler Müdürlüğü görevini sürdürürken 2005 yılında Başkan Yardımcısı olarak atandı.
İstanbul Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü’nde “Geri Dönüşüm” konulu yüksek lisans tezini tamamladı. Türkiye Basketbol Federasyonu’nda “B” Klasman Teknik Gözlemciliği yanında İstanbul Basketbol İl Temsilciliği görevini de yürütmektedir.
 Evli ve 4 çocuk babasıdır.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat