Ümit Erim, "KARABALIK'IN İDDİALARI ASILSIZDIR"

Sultangazi 21 Temmuz 2021 23:27
Videoyu Aç Ümit Erim, "KARABALIK'IN İDDİALARI ASILSIZDIR"
A
a

Ümit Erim, "KARABALIK'IN İDDİALARI ASILSIZDIR"

Sultangazispor Temmuz ayının sonunda genel kurula giderken bugün Kulüp Başkanı Fırat Karabalık yaptığı açıklamada genel kurulda yeniden aday olmayacağını açıkladı. Karabalık, başkan seçildiği ilk kongreye atıfta bulunarak, "1 milyon 200 bin lira borçlu devraldığım kulübü sıfır borçla bırakıyorum" dedi.
Ancak bu akşam gaztemizle temasa geçen bir önceki yönetimin muhasip üyesi Ümit Erim, Karabalık'ın açıklamalarının gerçekleri yansıtmadığını, kulübü Karabalık ve yönetimine borçsuz bıraktıklarını söyledi.
Erim, "Sayın Fırat Karabalık'ın başkan seçildiği genel kurul döneminde lig sona ermiş, sporcuların veya başka bir çözüm ortağının hiçbir alacağı kalmamıştı.
Ben o yönetimin muhasip üyesiydim. Karabalık'ın bugün yaptığı talihsiz açıklamayı okuduğumda adeta hayretler içerisinde kaldım.
Sayın Karabalık ve ekibi yönetimi devraldıktan sonra yeni sezon için transfer çalışması yaptılar. Sayın Karabalık'ın sözünü ettiği 1 milyon 200 bin TL sanırım o transferlerin ve sezon içi harcamaların bütçesi.
Bunun eski yönetimle bir ilgisi yok. Neden böyle bir açıklama yaptığını anlamadım ve şayet bu iddiasında ciddiyse çıkıp o zaman ki envanterleri yayınlansın. Aksi takdirde bu bir iftira olarak kalacaktır." Dedi...
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat