Süper ikili, dişli ve çark uyumu sağlandı

Sultangazi 22 Aralık 2018 16:10
Videoyu Aç Süper ikili, dişli ve çark uyumu sağlandı
A
a

KAVGA DEĞİL HİZMET EDİYORLAR

AK Parti Sultangazi 4. Olağan Kongresinde Sultangazi Ak Parti İlçe Başkanlığına seçilen Av. Abdurrahman Dursun, göreve geldiği günden itibaren hummalı bir çalışma içerisinde oldu. Sultangazi siyasetine kalite getirdi. Dişli ve çark uyumunun olmamasından dolayı belirli sıkıntılar yaşanan Sultangazi’nin, Abdurrahman Dursun’un ilçe Başkanı olmasıyla dişli ve çark uyumu sağlandı.
İlçe Belediyesi ve teşkilatla uyum sağlandı. Bu anlamda Sultagazi’de örnek bir uyum sergileniyor. Belediye Başkanı Cahit Altunay ve İlçe Başkanı Av Abdurrahman Dursun’un Sultangazi’yi daha iyi yerlere taşımaktan başka bir hesaplarının olmadığını açıkça görülüyor.

Teşkilat mensuplarının düşman / dost olarak birbirlerine baktığı günler hatırlanacak olursa bu tablonun önemi bir kez daha ortaya çıkıyor. Bu süper ikilinin kavga değil, hizmet yarışı yapmaktan başka gayelerinin olmasını Ak Parti Sultangazi teşkilatı tarafından takdirle karşılanıyor. Teşkilatın, Belediye Başkanına, İlçe Başkanına olan güveni zirve yapmış durumda.
Bunun sonuçlarını yaklaşan 2019 yerel seçimlerinde göreceğiz. Bu uyumlu çalışma böyle devam ederse, beş yıl sonra Sultangazi’nin bekleyen ve çözülmesi gereken sorunlarının büyük çoğunluğunun çözüme kavuşacağından umutlu olduğumu belirtmek istiyorum.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat