Sultangazispor’un başarısı için başkanlığa adayım

Sultangazi 3 Temmuz 2021 14:06
Videoyu Aç Sultangazispor’un başarısı için başkanlığa adayım
A
a

CONAX Sultangazispor futbol şube sorumlusu Nedim Yıldırım’ın ismi, yaklaşan Sultangazispor genel kurulu öncesi ‘Başkan adayı’ olarak kulislerde konuşulmaya başlanmıştı. Sayın Yıldırım’ın daveti üzerine kendisine kahvaltıda misafir olduk. Sayın Yıldırım’a bu iddiaları ve daha fazlasını sorduk…

*Sayın Yıldırım, siz resmi olarak açıklamamış olsanız da, kulislerde isminiz başkan adayı olarak geçiyor. Bu konuda neler söylemek istersiniz?
-Nedim Yıldırım: “Ben bir önceki kongrede delegenin oyuyla seçilmiş bir yöneticiyim. Kulüpte futbol şube sorumlusu olarak görev yaptım. Bu kulübe geçmiş bir emeğim var. Elbette kulübümüzü daha üst liglerde görmek isterim. Bu mantıktan hareketle elbette üzerimize düşen bir sorumluluk olursa her zaman taşın altına elimizi koymaya hazırız.
Başkan adaylığı konusunda benimde bir kararım var. Bu kararı alırken tek başıma hareket etmedim. Bazı eksiklikler gördüm, bu konuda neler yapabileceğim konusunda yakın çevremle istişare yaptım ve arkadaşlarımla birlikte bir karar aldım. Ve evet ben Sultangazispor’un başarısı için başkanlığa adayım.
*Aslında son kongreden beri normal kongre süresi doldu ancak pandemiyle mücadeleden dolayı bu süre uzadı. Muhtemel kongrenin ne zaman yapılacağı konusunda kesin bir tarih var mı?

-Nedim Yıldırım: “Dediğiniz gibi şayet pandemi olmasıydı genel kurul yapılmış olacaktı. Ancak bütün dünyayı olumsuz etkiliyen pandemi ne yazık ki bizim ülkemizde de bazı aksaklıkların yaşanmasına neden oldu. Normalleşme sürecine girdiğimiz şu dönem aynı zamanda liglerin de başlamasına kısa bir süre kalmış olması açısından çok önemli.
Eğer Sultangazispor’u bu sene 3. Lige çıkartmak istiyorsak, bir an önce kongre yapılmalı ve kurulacak yeni yönetim transfer çalışmalarına başlamalı. Hem iyi bir takım hem de yeni bir teknik kadro ile kulübümüz iyi bir başlangıç yaparak, hedeflerine doğru yol almalı. Bütün bunlardan dolayı kongre tarihi çok önemli.
*Aslında resmi olmamakla birlikte en az 4 ismin yapılacak kongrede aday olması bekleniyor. Bu isimlerden bir tanesi de siz olduğunuz için camia adına size sormak istiyorum; ‘Nedim Yıldırım neden aday?’
-Nedim Yıldırım: “Bu bir hizmet yarışı. Hizmet yarışında ne kadar çok isim olursa hizmet kalitesinin de o kadar iyi olacağı kanaatindeyim. Bu sebeple dört ismin veya daha fazla ismin aday olması bence kulübümüz adına bir kazınım.
Nedim Yıldırım neden aday? Sorunuza gelecek olursak, Nedim Yıldırım bu kulüpte başarıyı hedefleyen bir isim. Nedim Yıldırım’ın tecrübesi ve birikimi bu konuda yeterli. Bütün camianın yakından tanıdığı, başarı isteğinden emin, çalışma azmine şahit olduğu Nedim Yıldırım gibi bir ismin etrafında bir araya gelmesi, Sultangazispor açısından çok olumlu olacaktır.
*Son olarak, Başkan seçilmeniz durumunda nasıl bir yönetim göreceğiz ve hedefleriniz nelerdir?
-Nedim Yıldırım: Ben çok geniş bir yönetim kadrosu oluşturmaktan yanayım. Bu ilçenin ve bu camianın birçok ismini yönetim kadrosunda görmek isterim. Bu konuda bazı istişareler gerçekleştirdim ve çok olumlu dönüşler aldım.
Mülki ve idari kurumlarla uyum halinde çalışan, Sultangazisporun başarısı için gözünü budaktan esirgemeyen ve her fedakarlığa hazır bir liste ve bir yönetim kurulu oluşturma gayreti içerisindeyim.
Hedefe gelecek olursak, bunu tek bir kelimeyle ifade edeceğim; Sultangazispor’u bu sene 3. Lige çıkartacağız…
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat