Sultangazispor Olağan Genel Kurulunda Bayrak El Değiştirdi...

Sultangazi 1 Ağustos 2021 15:48
A
a

Sultangazispor, seçimli olağan genel kurulunu kendi tesislerinde gerçekleştirdi.

Tek aday ve tek listenin çıktığı kongrede Osman Cengiz, kongreye katılan bütün üyelerin oyunu alarak başkan seçildi.

Geçtiğimiz senelerde de başkanlık yapan Cengiz, Sultangazispor tarihindeki en büyük başarıya imza atmıştı. Cengiz'in başkanlık yaptığı sezonda Sultangazispor, gruptan lider çıkarak 3. lig'e çıkmak için önce Kocaelispor, sonrada Muğlasporla elemeli 2 maça çıkmıştı.

Kongreye Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel, Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Dalkılıç, İSAD Başkanı Oktay Şamdanlı, Sultangazispor Onursal Başkanı Nevzat Yılmaz, Sultangazispor Taraftarlar Derneği Başkanı Salih Çiçek ve kulüp üyeleri katıldı.

Karabalık, "HEP SULTANGAZİSPOR'UN BAŞARISI İÇİN ÇALIŞTIK"

Genel kurulda konuşan ve 3 dönemdir Sultangazispor Başkanlığı görevini yürüten Fırat Karabalık, kulübü hep bir adım ileriye taşımak için çalıştıklarını, sportif başarı için hep doğru tercihler yapmaya çalıştıklarını ve yeni yönetime borçsuz bir kulüp bıraktıklarını ifade etti...

Cengiz, "YARIM KALAN BİR İŞİMİZ VARDI ONU TAMAMLAMAYA GELDİK"

Yeni Başkan Osman Cengiz ise yaptığı konuşmada, geçmişte Sultangazispor'un başarısı için ter döktüklerini ve kulübün marka değerini arttırarak, kurumsal kimliğini güçlendirmek istediklerini söyledi.
Cengiz, ayrıca; altyapı ile ilgili bazı projeleri olduğunu, kulübün ekonomik bağımsızlığını kazanabilmesi için de bir takım projeler hayata geçireceklerini belirterek, taraftar ve camianın kenetlendiği bir kulübün başarısının mutlak olacağını belirtti.
Katılımcıların dilek ve temennilerinin ardından genel kurul sona erdi...
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat