Sultangazispor Kulübü Çınaraltı Restaurant'ta İftar yemeği verdi.

Sultangazi 14 Haziran 2016 01:34
Videoyu Aç Sultangazispor Kulübü Çınaraltı Restaurant'ta İftar yemeği verdi.
A
a

Başkan Nevzat Yılmaz 3 yıl 3 ay aradan sonra tekrar Sultangazispor Kulüp Başkanı olarak ilk resmi programını düzenledi.

Sultangazispor Kulübü Çınaraltı Restaurantta İftar yemeği verdi.İftar programına Sultangazi Belediye Başkan Yardımcı Mustafa Birinci ve Sultangazispor Kulübü Yönetimi tam kadro katıldı. İftar programında kısa bir konuşma yapan Başkan Nevzat Yılmaz sloganımız “hepimiz” dedi.
Sultangazispor Kulübü Başkanı Nevzat Yılmaz; “Sevgili dostlarım davetimize katılımınızdan dolayı şahsım ve arkadaşlarım adına hoş geldiniz.

Dostlarım sizleri sıkmadan kısa bir şekilde, sizleri kulübümüz hakkında bilgilendirmek istiyorum. Başkanlık dönemimde bazı sorunlarımdan dolayı yönetimde bulunan Osman Cengiz beye Başınalığı teslim ettim. Ve her zaman sizlerle beraberim beyanlarını verdim. Arkadaşlar da görev süresince layıkıyla işlerini yaptılar.

Zaman çatlak sesler gelse de destek olmaya çalıştım. Fakat olası bir durumda bu kulübümüzün sahipsiz kalmayacağını da beyan ediyorum. Netice olacakta Osman Başkan ve yönetimi aktif faaliyetlerini bırakma kararı aldılar. Başka bir aday da çıkmayınca, gerek beyanların ve gerekse de sizlerden aldığım destekle tekrar bu camiaya hizmet etme kararı aldım.

Arkadaşlar kongrede okunan liste ve burada ki bulunan arkadaşlarımın tamamı yönetici kriterlerin de ve vasfındadır. Çünkü bu hizmete maddi ve manevi her kim katkı sağlıyorsa o benim gözümde yöneticidir. Fakat bu yönetim içinde daha fazla mesai yapabilecek bir icra kurulu belirlememiz gerekiyor. Bu kuruluda hepimizin fikir birliği ile kuracağız. Hepimiz diyorum çünkü sloganımız hepimiz olacak.

Şimdi buyurun hepimiz el ele bu kulübü ülke menfaatlerinin dışında hiçbir şeyden ayrıştırmadan beraber dün olduğu gibi bugünde hak ettiği yere taşımaya devam edelim”dedi.


1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat