Sultangazispor'da Kongreye Doğru.Kim Başkan Olacak

Sultangazi 13 Temmuz 2021 00:17
Videoyu Aç Sultangazispor'da Kongreye Doğru.Kim Başkan Olacak
A
a

Bölgesel amatör ligde mücadele eden ekibimiz CONAX Sultangazispor, geçtiğimiz günlerde üyelerine gönderdiği bir mesajla Temmuz'un 31'inde genel kurul yapacağını ilan etmişti.

Genel kurulda başkan adaylarının kim olacağı merak edilirken Nedim Yıldırım, gazetemiz aracılığıyla başkan adayı olduğunu açıklayan ilk isim oldu.
Henüz resmi bir açıklama yapmamış olmasına rağmen Fahrettin Yürek'in de genel kurulda başkan aday olacağı ulaştığımız bilgiler arasında.
Diğer taraftan kulübün eski başkanı Osman Cengiz ve arkadaşlarının da bir çalışma içerisinde olduğu ve bu grubun adayının Osman Cengiz olacağı kulislerde konuşulan konular arasında.
Kulübün mevcut başkanı Fırat Karabalık ise henüz resmi bir açıklama yapmamış olmasına rağmen kuvvetle muhtemel genel kurulda başkan adayı olacak.
Şu anda 4 başkan adayının yarışacağı tahmin edilen genel kurula kadar nelerin değişeceğini hep birlikte göreceğiz.
 
1000
icon
Sedat DOĞAN 13 Temmuz 2021 16:38

Fırat başkana ve yönetimi bu zamana kadar gösterilen çalışmaların en başaralı ve duruşunu sergilemişlerdir. Kendisine ve yönetimine güveniyoruz başarılarının devamını diliyoruz umarım kaldığı yerden devam eder ve sultangazisporu hak ettiği yere taşıcaklardır..

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat