SULTANGAZİ TRAFİK AMİRLİĞİ NE İŞ YAPIYOR

Sultangazi 30 Ocak 2019 01:08
Videoyu Aç SULTANGAZİ TRAFİK AMİRLİĞİ NE İŞ YAPIYOR
A
a

Sultagazi’de park sorunu büyümeye devam ederken artık otobüs durakları da işgal edilmeye başladı. Vatandaş ve şehir içi taşımacılık yapan araçlar bu soruna çözüm bulunmasını istiyor.

VATANDAŞ TEPKİLİ

İşlek yol kenarları, yaya yolları, engelli yolları tamamen araçlar tarafından kapatılmış durumda. Sultangazi’de eğer yaya hareket ediyorsanız önünüzü kapatan araçlardan geçmek için adeta parkur tamamlamanız gerekiyor. Bu park sorunu o kadar büyüdü ki artık otobüs duraklarının önü de tamamen işgal edilmiş durumda. Vatandaşlar bu duruma bir an önce çözüm bulunması için yetkililere seslendi.

BURASI OTOBÜS DURAĞI
Atatürk Bulvarı otobüs durağı bu durumdan en çok mağdur olan yerlerden birisi. Neredeyse 7/24 araçların park yeri olarak kullanılan caddenin göbeğindeki bu yer artık müdahale istiyor.

 
SULTANGAZİ TRAFİK AMİRLİĞİ NE İŞ YAPIYOR
Konuyla ilgili olarak  haber sitemizi  arayan vatandaşlar, otobüs duraklarının olduğu kısma araçların gelişi güzel park edildiğini belirterek, “Trafik ekipleri  duraklarda ki hatalı parklara müdahale etmiyor. Neredeyse bütün duraklarda araçlar park halinde. Halk otobüsleri de vatandaşı yolun ortasında indirmek zorun kalıyor. Her an büyük bir kaza olması içten  bile değil”.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat