Sultangazi Trabzonlular, Hemşerileriyle Buluştu

Sultangazi 14 Mart 2019 18:05
Videoyu Aç Sultangazi Trabzonlular, Hemşerileriyle Buluştu
A
a

Sultangazi Trabzonlular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği; Sultangazi Belediyesi Sahra Sultan Düğün Salonu'nda gerçekleştirdiği " Sultangazi Trabzonlular, Hemşerileriyle Buluşuyor ”programında Karadeniz müziğinin kaliteli seslerinden birisi olan Ekin Uzunlar şarkılarıyla doyasıya eğlendirerek, unutulmaz bir gece yaşattı.

Sultangazi Trabzonlular, Hemşerileriyle Buluşuyor programına AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, AK Parti İstanbul Milletvekili Serap Yaşar, Trabzon Dernekleri Federasyonu Başkanı İsmail Şatıroğlu, Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, Ak Parti Sultangazi Belediye Başkan adayı Av. Abdurrahman Dursun, MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel, Sultangazi Trabzonlular Dernek Başkanı Hasan Kul ve çok sayıda davetli  katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Sultangazi Trabzonlular Dernek Başkanı Hasan Kul; “Sultangazi Trabzonlular Yardımlaşma ve Dayanışma derneği olarak bugüne kadar birçok organizasyona imza attığını ifade ederek; ". Bu kadar yoğun bir programın arasında etkinliğimize katılan protokol üyelerine ve siz dernek üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Biz Karadeniz yöresinin örf ve adetlerinin sürdürülmesi ve tanıtımı amacıyla çalışmalar yürütüyoruz. " Sultangazi Trabzonlular, Hemşerileriyle Buluşuyor “ programımıza katılımlarınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum”. dedi.

AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, Ak Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Abdurrahman Dursun’a övgü dolu sözler sarf etti. Muş; Abdurrahman Dürüst, Vicdanlı, Ahlaklı, Çalışkan bir adamdır dedi.


AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş “Çok değerli hemşerilerim burası çok güzel ve gelişmekte olan bir ilçe. Sultagazi’de Abdurrahman Dursun kardeşimiz bizim Belediye Başkan adayımız. Abdurrahman kardeşimi 10 yıldır tanırım. Dürüst adamdır, ahlaklı adamdır, vicdanlı adamdır, çalışkan adamdır. Sultangazi’yi emanet edeceğimiz bir isimdir. Kendisinden beklentimiz büyük. Onun için kendisini yüksek bir oyla seçelim. Ülkesi için milleti için yapması gereken ne varsa tereddüt etmeden yapar. Bunlar sizler için önemli şeylerdir.
Bizler her ne kadar Trabzonluysak bir o kadar da İstanbulluyuz. İstanbullu olarak ta Binali Yıldırım’a ihtiyacımız var. İstanbul’un daha iyi yönetilmesi için, büyük bir Avrupa kenti olması için, Binali Yıldırım’a ihtiyacımız var” dedi.

Protokol konuşmalarını ardından sanatçı Ekin Uzunlar şarkılarıyla geceye katılanlara unutulmaz bir akşam yaşattı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat