Sultangazi Sivaslılar Derneği Gençlik Kolları Sahurda bir araya geldi

Sultangazi 1 Haziran 2019 16:48
Videoyu Aç Sultangazi Sivaslılar Derneği Gençlik Kolları Sahurda bir araya geldi
A
a

Sultangazi Sivaslılar Derneği Gençlik Kolları,Sultangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Vahap Görmez’in ev sahipliğinde Simit sarayında Sultangazi Belediye Başkanı Av.Abdurrahman Dursun’u misafir ederek birlikte sahur yaptılar.

Sahur Programına Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, Belediye Meclis Üyeleri Av. Fatih Sultan Mehmet Çiçek, Cemil Keskin, Sultangazi Sivaslılar Dernek Başkanı Recep Bölükbaşı, Sultangazi Ak Parti İş adamları Komisyon Başkanı Hamza Görer, Sultangazi Sivaslılar Derneği Gençlik Kolları Başkanı Serkan Navruz ve gençlik kolları üyeleri katıldı.
Gençlik Kolları yöneticileri ile sahur sofrasında buluşan Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun davetten duyduğu memnuniyeti ifade edip, Sultangazi ile ilgili her davete her programa katılmaya çalışıyorum, bugünde Sultangazi Sivaslılar Derneği Gençlik Kolları çatısı altında gecenin bu saatinde sizlerleyiz, çalışmalarınızda başarılarınızın devamını diliyorum, dedi.

Sultangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Vahap Görmez; devletin sosyal alandaki eksikliklerini STK’ların tamamladığını belirterek, Bu gün geldiğimiz noktada Sultangazi Sivaslılar Derneği Gençlik Kolları, gerek ilçesi, gerek ili içerisinde gençlerin birlik ve beraberliği, koordinasyon ve kabiliyeti ile ekip çalışması yönünden öne çıkan kurumsal bir yapı halini almış. Derneklerde çalışmak fedakârlık ister, işinden, ailenden, maddi imkânlarından ve zamanından karşılıksız vermeni ister. Sizler bunca meşakkate rağmen, Peygamberimizin de ifade ettiği Sıla-i Rahim görevini burada icra ediyorsunuz. Gençlerimizi buna teşvik ediyorsunuz. Allah sizlerden razı olsun" diye konuştu.
Selamlama konuşmalarının ardından program hatıra fotoğrafının çekilmesiyle son buldu.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat