Sultangazi Sivaslılar Derneği Gençlik Kolları Başkanı seçildi

Sultangazi 27 Mayıs 2019 15:44
Videoyu Aç Sultangazi Sivaslılar Derneği Gençlik Kolları Başkanı seçildi
A
a

Sultangazi Sivaslılar Derneği Gençlik Kolları Başkanı Serkan Navruz oldu.

Sultangazi’nin önde gelen STK’larının başını çeken Sivaslılar Derneğinde gençlik kolları yönetiminde kan değişikliği. Sultangazi Sivaslılar Derneği Gençlik Kolları Başkanlığına Serkan Navruz atandı. Navruz, Gençlik kolları yönetimiyle Sultangazi Belediyesi Ramazan etkinlik alanında, birlik ve beraberlik mesajı verdi.
Ramazan etkinlik alanında Sivaslılar derneğinde hemşerileri ile bir araya gelen Serkan Navruz; Sultangazi Sivaslılar Dernek Başkanımız Sayın Recep Bölükbaşı nezdinde tüm yönetim kuruluna, değerli büyüklerime ve tüm Sivaslı hemşerilerime vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Şükranlarımı sunuyorum.
Sivaslılar Derneği Gençlik Kolları bundan sonra sürekli gelişim içerisinde olacak. Sivaslılar Derneği Gençlik Kolları Başkanlığım süresince, genç hemşerilerimiz arasında ki ilişkileri geliştirmek ve pekiştirmek, gençlerin ihtiyaç duyduğu zamanlarda onlara yardımcı olabilecek bir birlikteliğin oluşması için çalışacağım. Tüm Sivaslı Genç kardeşlerimizi derneğimize bekliyorum” dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat