Sultangazi Siirt Vakfı Üç Dilli Mevlit Programı düzenledi

Sultangazi 21 Ocak 2019 12:31
Videoyu Aç Sultangazi Siirt Vakfı Üç Dilli Mevlit Programı düzenledi
A
a

Siirt Vakfı Sultangazi şubesinde düzenlenen Üç Dilli Mevlit Programı düzenledi.

Siirt Vakfı Sultangazi şubesinde düzenlenen Üç Dilli Mevlit Programına Ak Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Abdurrahman Dursun, Gaziosmanpaşa Emniyet Müdürü Kenan Şaban Süzgün, Prof. Dr. Yusuf Çelik, Doç. Dr., Naim Deniz, Siirt Vakfı Genel Başkan Vekili, Kurtalan Dernek Başkanı Hasan Dalmış, Siirt Vakfı Sultangazi Şube Başkanı Abdulkadir Çiçek, İkizbağlar Dernek Başkanı Âdem Aslan, Fisken Dernek Başkanı Necdet Ekinci, İsmetpaşaspor Kulübü Başkanı Cabbar Işık, Gaziosmanpaşa Belediyesi Meclis Üyeleri Sebahattin Can ve Beşir Açıkça, Gaziosmanpaşa Arnavutköy Minibüsçüler Dernek Başkanı Hüseyin Şirin, Ağrılılar Dernek Başkanı Umut Öztürk, Silivri Milli Eğitim Şube Müdürü Osman Kerici, İstanbul Halk  Ulaşım Başkanı Nezir Aslanhan,Ak Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Aday adayı Vahap Görmez ve Siirt Vakfı üyeleri katıldı.

tarlada izi olanın, harmanda yüzü olur” İnşallah bizimde tarlada izimiz var, harmanda da yüzümüz var diyen Siirt Vakfı Sultangazi Şube Başkanı Abdulkadir Çiçek ; “Allah’ımıza Hamt olsun ki, bir şehir STK’sı olmamıza rağmen, sadece hemşerilerimize değil ülkemizin sınırları dışında da birçok hizmette bulunduk. Bulunmaya da devam edeceğiz. Afrika’da 5000 kardeşimizi sünnet ettirdik.40 adet su kuyusu açtık. Halep’e iki tır erzak yardımı, Sultangazimiz de her yıl bin aileye de yapıyoruz. Sultangazi Belediyesi işbirliği ile Siirt’te kırk gün sabah namazına giden öğrenci kardeşlerimize bisiklet kampanyası düzenledik. İnşallah sizin döneminizde de bu yardımların artarak devam edeceğine inanıyoruz.

Sayın Başkanım İnşallah Siirtliler olarak her zaman yanınızdayız. Her türlü desteği vermeye hazırız. Çıktığınız bu yolda, Mevlam yar ve yardımcınız olsun. Allah muvaffak etsin diyorum. Sayın Başkanım “tarlada izi olanın, harmanda yüzü olur” İnşallah bizimde tarlada izimiz var, harmanda da yüzümüz var diyorum. Hepinize saygı ve selamlarımı sunuyorum ”dedi. 

Eleli yıkar,el yüzü yıkar diyerek söylerine başlayan Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Abdurrahman Dursun;” Rabbim burada okunan kuranı kerimleri dergahı izzetinde kabul eylesin.

mevlidi şerifleri kabul eylesin. Bizleri de peygamber efendimizin sancağı altında toplanmayı nasip eylesin. Rabbim yar ve yardımcımız olsun. Zor süreçlerden geçiyoruz. Mesele bir partiye verilecek oy meselesi değil.24 Haziran sürecinde çok şeyler ifade ettik. Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin başlı başına hükümet sistemi olmadığını anlatmaya çalıştık. O günün şartlarında Suriye de çok daha sıkıntılı bir haldeydik. Suriye’de ABD’nin, Almanya’nın, Fransa’nın, İngiltere’nin bir oyunu vardı. Bunlarının içerisinde de kendi oyununu oynamaya gayret eden Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan vardı. Yedi düvele karşı milletimizin desteği ile sizlerin desteği ile ayakta durmaya onlar karşısında biz buradayız, burada bir oyun oynanacaksa bir masa kurulacaksa bu masanın başında biz olmalıyız diyen Cumhurbaşkanımız vardı günleri elhamdülillah atlattık. Milletimizin desteği ile 24 Haziran’da cumhurbaşkanımız yeni sistemin ilk Başkanı oldu. Ak Parti’de çok güçlü bir şekilde Mecliste temsil edilmeye başlandı.

Cumhurbaşkanımız o bölgede inisiyatifini hiç bırakmadı. Ortadoğu’nun bulunduğu coğrafya hiç boş bırakılacak bir coğrafya değil.

Ağustos sonu itibarı ile başlayan ekonomik baskılar ambargolar, çeşitli sözler sosyal medya üzerinden atılan Twitler yine milletimizin güçlü desteği ile Cumhurbaşkanımızın güçlü iradesi ile atlatılmış oldu. Bundan sonrası tamirat dönemi.

Milletin güçlü desteği olduğu müddetçe, sizler bu davaya gönül verdiğinizi müddetçe Allah’ın izniyle bu dava ilelebet payidar olacaktır.

Mesel Ak Parti değildir. Mesele Ak Parti’nin temsil ettiği zihniyettir. Mesele Ak Parti’nin temsil ettiği davadır. Biz o davaya bağlıyız.

Cumhurbaşkanımızın Sultangazi ’den beklentisinin çok olduğunu net bir şekilde ifade etti. Sultangazi ‘den beklentim çok yüksek ona göre hareket edin dedi. Buralar Ak Parti’ye sevdalı yerler. Cumhurbaşkanımızı sevdalı insanlar. Cumhurbaşkanımızın bizlerden beklentisi de bu.

31 Mart seçimlerinden güçlü çıkarsak Cumhurbaşkanımızın eli çok daha güçlü olacak.

Sultagazi’de bu emanet bizlere verildiği takdirde, o emaneti hakkıyla taşıma adına, hakkıyla o işi yürütme adına elimizden gelen bütün gayreti göstereceğiz.

 Yaptığımız her işte Rabbimizin rızasını göstereceğiz dedi.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat