SULTANGAZİ'NİN MAHALLERİ BİRLİKTE GELECEĞE YÜRÜYOR

Sultangazi 16 Haziran 2020 13:53
Videoyu Aç SULTANGAZİ'NİN MAHALLERİ  BİRLİKTE GELECEĞE YÜRÜYOR
A
a

Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığı bir yandan ilçenin sorunların dile getirerek kamu oyunu bilgilendirirken diğer yandan teşkilatlanma çalışmalarını sürdürüyor.

[23:52, 15.06.2020] Ramazan Altan: 10 MAHALLEYE 10 BAŞKAN
Daha önce 7 mahalle başkanının atamasını gerçekleştiren bu günde ilçe merkezinde 3 mahalle başkanı atamasını daha gerçekleştiren ilçe yönetimi mahalle başkanı sayısıni 10 çıkardı.
'İLÇENİN HER NOKTASİNDA VAR OLACAĞIZ'
Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Ramazan Altan konuyla ilgili yaptığı açıklamada: 'Bugun gerçekleştirdiğimiz 3 mahalle başkanımızın atamasıyla birlikte artık 10 mahallede temsilcimiz var en fazla 15 gün içerisinde diğer mahalle başkalarımızın atamasını yapacağız' diye konuştu.
'SOKAK TEMSİLCİLERI OLUŞTURACAĞIZ'
Hedeflerinde Sultangazi'nin her sokağına bir temsilci atamak olduğunu ifâde eden Altan'Gelecek Partisi olarak ilçenin en icra köşesine ulaşmak için gece gündüz çalışacaklarını sözlerine eklediRamazan Altan: Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığı olarak 3 mahalle başkanımızı daha atadık:

Cumhuriyet Mahallesi'ne Celal KOÇ Bey'i,Gazi Mahallesi'ne Volkan BALLIKAYA Bey'i,Malkoçoğlu Mahallesi'ne İskender KARAYEL Bey'i atadık.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat