Sultangazi Muhtarlar Derneği Olağan Genel Kurulu yapıldı

Sultangazi 24 Ekim 2019 00:48
Videoyu Aç Sultangazi Muhtarlar Derneği Olağan Genel Kurulu yapıldı
A
a

Eski cebeci Mahalle Muhtarı ve Sultangazi Muhtarlar Derneği Başkanı Zeki Yıldız başkanlığı Esentepe Mahalle Muhtarı Haydar Polat’a devretti.Yayla mahallesi Muhtarlığında gerçekleşen Genel kurulda Esentepe Mahallesi Muhtarı haydar Polat dernek başkanlığı görevine seçildi.  Polat, bu görevi kendisine layık gören muhtar arkadaşlarına teşekkür ederek; “Burada bulunan her arkadaşımız Başkanlık yapabilecek kapasitededir. Halk iradesi ile seçilmiş binlerce oy almış toplumu temsil eden arkadaşlardır.
Bu güne kadar hiçbir arkadaşımıza saygısızlığım olmadı. Bundan sonrada olmayacak. Arkadaşlarımın almış oldukları kararlara destek vereceğim. Hiçbir siyasi partinin arka bahçesi olmayacağım. Türkiye demokrasisinin ön bahçeleri olan Muhtarlar derneğimizi en iyi şekilde temsil edeceğim. Muhtarlar derneği Başkanlığını beğenmediğiniz takdirde, derneğimize zarar veriyorsun dediğiniz anda amansız, ancaksız kongre kararı alıp bir hafta içerisinde kongremizi yapar başkanımızı seçeriz.
Benim hiç kimseyle bir kırgınlığım ve dargınlığım yok. Size layık bir yönetim anlayışıyla herkesin fikrini alarak çalışma yapacağız.
Biz 15 mahalle muhtarı olarak aldığımız oyların toplamına Belediye Başkanı ulaşamıyor. Öfkesi aklından büyük olanların varacağı yer pişmanlık olacaktır. Biz birbirimize karşı öfkelenmeyelim, saygılı olalım tatsız olaylar yaşamayalım, samimi olalım. Hepinize teşekkür ediyorum ”dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat