SULTANGAZİ’Lİ İŞ ADAMINDAN MEKKE’YE DEV YATIRIMLAR

Sultangazi 6 Şubat 2019 13:43
Videoyu Aç SULTANGAZİ’Lİ İŞ ADAMINDAN MEKKE’YE DEV YATIRIMLAR
A
a

Sultangazi başta olmak üzere İstanbul’un farklı ilçelerinde yaptığı projelerle adından söz ettiren Hakanlar İnşaat’tan, Suudi Arabistan’a dev yatırımlar.

Suudi Arabistan'ın Harem-i Şerif bölgesinde 13 dönüm arazi üzerine inşaatı başlanan otel projesi hızla devam ediyor.750 odalı otopark, havuz, spa, hamam, spor salonu gibi birçok konforu içinde barından otel inşaatı devam etmekte. Yönetim kurulu başkanlığını Hakan Çakar’ın yaptığı HAKANLAR İNŞAAT’tan Suudi Arabistan’a; Otel, İçecek tesisi, villa olmak üzere birçok projeyi hayata geçiriyor.
Kaliteli ve ekonomik yapıların yanı sıra, sosyal yaşam alanlarına gösterdiği önem ile ön plana çıkan HAKANLAR İNŞAAT, yatırımlarını uluslararası platforma taşıdı. Ülke ekonomisine katkı sağlayan HAKANLAR İNŞAAT, sınırlarımızı aşarak, Suudi Arabistan inşaat sektörüne el attı.
 
HAKANLAR İNŞAAT’TAN SUUDİ ARABİSTAN’A OTEL PROJESİ


Suudi Arabistan’ın Mekke şehrinde 13 dönüm arazi üzerine 750 odalı, kapalı otopark, havuz, spa, hamam, spor salonu gibi birçok sosyal yaşam alanı olan otel inşaat projesini hayata geçirmeye başladı…

İÇECEK FABRİKASI VE SOSYAL YAŞAM ALANI PROJESİHAKANLAR İNŞAAT’ın bir diğer projesi; 20 dönüm alan üzerine 6 dönüm kapalı alan, 4 dönüm araç otopark alanı, 10 dönüm konut ve tesislerden oluşan içecek fabrikası inşaatına da başladı…

BU VİLLALAR SUUDİ ARABİSTAN’IN GÖZDESİ OLACAK.Yine Suudi Arabistan’ın Mekke şehrinde, ultra lüks villa projeleriyle daha şimdiden Suudi Arabistan’ın gözdesi haline geldi. villa projesinde; açık kapalı otopark, havuz, spor salonu, sauna, çocuk oyun parkı ve benzeri birçok sosyal yaşam alanı bulunuyor.

HAKANLAR İNŞAAT’TAN HAYIRSEVER PROJE.


HAKANLAR İNŞAAT, bu projelerinin yanı sıra Suudi Arabistan halkına da büyük bir jest yaptı. Hakan Çakır, Suudi Arabistan’da hayata geçirdikleri bu önemli projelerin yanı sıra, 7 dönüm arazi üzerine mescit yaparak, Suudi Arabistan önemli bir bağışta bulundu…

KUTSAL TOPRAKLARDA, “BİR YERİM OLSUN” DİYORSANIZ, HAKANLAR İNŞAAT SİZİ BEKLİYOR…
HAKANLAR İNŞAAT Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Çakar, Suudi Arabistan’da hayata geçirdikleri projelerle ilgili bilgi verirken çok önemli bir detaydan söz etti.
Çakar, “Suudi Arabistan’da hayata geçirdiğimiz bu projelerimizden yer almak isteyen ülkemiz vatandaşları, bu konuda şirketimizin halkla ilişkileri ve satış departmanıyla iletişime geçebilirler. Şayet kutsal topraklarda bir yerim olsun diyorsanız, hepinizi şirketimize bir çayımızı içmeye bekliyoruz.” Dedi.

DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN:
0552 486 10 01
0530 937 88 52-59
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat