Sultangazi Kamıştaş Gençlik Babalar Gününü Unutmadı

Sultangazi 21 Haziran 2020 23:09
Videoyu Aç Sultangazi Kamıştaş Gençlik Babalar Gününü Unutmadı
A
a

Baba kelimesinin yerine hangi kelimeyi koymaya çalışırsanız çalışın asla yerini başka bir kelime alamaz. Baba, var olma gayemizin ana damarı, işi yöneten ve yapan kişinin adıdır.

Asla ve asla bu kavramın yerini hiçbir kavram tutamaz. İşte babalık böyle kutsal ve asil bir meslek. Onsuz yaşayan bir çocuk var olma gayesini yitirmiş, hayatın ana fikrini anlamamıştır.
Bilinmelidir ki baba bir çocuk için ulaşılmaz olan hayallerin ulaşılabildiği, yapılamaz sanılan binlerce meziyetin yapılabildiği, ilk öğreti okuldur. Evlat babasından aldığı dünya görüşüyle var olur, bütün meziyetlerini ortaya serer. İşte tam da burada biz Sultangazi Kamıştaş Gençlik olarak, başta Başkanımız Turgut Gümüş'ün önderliğinde evlatlarına binlerce meziyet öğretmiş şehit babalarını ziyaret etme duygusunu yaşıyoruz.
Onları ziyaret ederek bir nebze olsa da yüreklerindeki acı tortusuna ortak olmayı kendimizi bir idea olarak namzettik. Şehit babalarımız Necmettin Şahin ve Ahmet Amca'mızı ziyaret ederek, bu kutlu davada evlatlarına binlerce meziyet aktarmış, babalığın asıl sahibi olan, o şehit babalarının babalar gününü kutlama şerefine nail olduk. Sultangazi Gençlik olarak böyle şerefli babaların, babalar gününü kutlamanın gururunu yaşıyoruz. Rabbim bütün şehitlerimize rahmet eylesin. Bu fikri ortaya atıp, desteklerini bizden esirgemeyen Malatya Kamıştaş Gençlik Kolları Başkanımız Turgut Gümüş'e, 50. Yıl Mahallesi Muhtarı Emrullah Özdemir'e ve Sultangazi Kamıştaş Köyü Derneği Gençlik'ine teşekkürlerimizi sunuyoruz.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat