Sultangazi Emniyet Müdürlüğünden Birlik ve Beraberlik Gecesi

Sultangazi 18 Ekim 2018 01:34
Videoyu Aç Sultangazi Emniyet Müdürlüğünden Birlik ve Beraberlik Gecesi
A
a

Sultangazi Emniyet Müdürlüğü bünyesinde, Sultangazi Polis Hizmetleri Destekleme Derneğinin gerçekleştirdiği Birlik ve Beraberlik gecesine Sultangazi Emniyet Müdürü Mehmet Karaca, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Sultangazi Polis Hizmetleri Destekleme Derneği Başkanı Yılmaz Saka, Muhtarlar, Belediye Başkan Yardımcıları, STK temsilcileri ve iş adamları katıldı. Zara Ekinli Spor kulübü lokalinde gerçeklesen programa yoğun katılım oldu.


Gecede konuşan Sultangazi İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Karaca; “Sultangazi Anadolu’nun bir ilçesi havasında. İnsanların iyi niyetli, temiz kalpli yürekli insanlar olduğunu gördük. Bizden önceki büyüklerimizin güzel, doğru hizmet yaptıklarını gördük.
Bizler neler yapabiliriz onun çalışmasını yaptık. Sultangazi’ de suç oranlarının düşmesi için, hiç suç işlenmemesi için elimizden geleni gece gündüz çalışarak yapacağız. Sultangazi İle ilgili gördüğünüz her olumsuzluğu bizimle paylaşmanızı istiyoruz.  Sizlerden bu konuda destek istiyoruz. Desteklerinizden dolayı da teşekkür ediyoruz” dedi.
 Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay; ilçede gerçekleşen proje ve hizmetler hakkında bilgi verdi. Sağlık, eğitim, yol ve sosyal aktivite hizmetleriyle ilçenin adı olaylarla değil projelerle anılıyor dedi.
Altunay; “Sultangazi de ulaşım sorununu en minimize hale getiriyoruz. Vatandaşımız bu ilçede rahatlıkla aracıyla dolaşabilecek. İlçemizden geçecek olan metro hattı da Eminönü, Eyüp, Gaziosmanpaşa, Sultangazi, Arnavutköy ve yeni yapılan havaalanına kadar gidecek. Türkiye’nin en büyük ulaşım projeleri arasında yer alan ‘Kuzey Marmara Otoyolu’nun Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yolu yer altına alınacak. Bu yol Cebeci Halk Ekmek Fabrikası’nın yanından yüzeye çıkacak. Böylece Kuzey Marmara Otoyolu 3. havaalanına uzamış olacak. Bu yol aynı zamanda taş ocakları ile yerleşim birimleri arasında da sınır oluşturacak. Kamyonlar artık kuşaklama yol güzergâhını kullanamayacak. Toz ve gürültü kirliliği son bulacak. İsmet Paşa Mahallesi’nde yapımı sona eren Polis Merkezi Kasım ayında hizmet vermeye başlayacak dedi”.


 
1000
icon
Kibirli 24 Ekim 2018 15:09

Nasıl emniyet müdürü allahın selamını bile almıyor kibirli

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat