Sultangazi’de ATM’si Olmayan Tek Mahalle

Sultangazi 21 Şubat 2019 21:04
Videoyu Aç Sultangazi’de ATM’si Olmayan Tek Mahalle
A
a

Sultangazi Yayla Mahallesi muhtar adayı Zehra Cantürk, mahalle sakinlerinin sorunlarını dinlemek için açtığı seçim irtibat bürosuna ziyaretçi akını.

Yayla Mahallesinin sorunlarını yakından bildiğini söyleyen Zehra Cantürk; “Mahallemizin sorunlarının başında İmar, Trafik, Cadde, güvenlik, Banka ATM’leri, ulaşım ve bağımlılıkla mücadele yer alıyor. Yerel yönetimler ve İBB ile görüşülerek sorunların çözülmesi için gece gündüz demeden çalışacağız. Bizler mahallemizin sorunlarının çözülmesi için halkımızdan 5 yıl yetki istiyoruz. Amacımız Mahallemizin sorunlarının çözülmesi, gencinden yaşlısına, engellisinden öğrencisine herkesin sağlıklı mutlu ve huzurlu bir Mahallede yaşamasını sağlamak için mücadele vereceğiz.
Seçim irtibat büromuza vatandaşlarımız gelerek bizlere destek oluyor. Talep ve isteklerini bizimle paylaşıyor. Mahallemizde Banka ATM’si bile yok. Başka mahallelerden gelen misafirlerimiz, bir Banka ATM’niz bile yok. En gariban mahalle sizsiniz galiba diyerek, espri yapıyorlar.  “Çağdaş bir Mahalle için, aydınlık bir gelecek için” sloganıyla çıktığımız bu yolda halkımız teveccüh gösterir, Allah’ta nasip ederse mahallemize en iyi hizmeti yapacağız” dedi.


 
1000
icon
Hayri yılmaz 26 Şubat 2019 02:19

ATM yok demek yanlış olur bir PTT şubesi ve ATM si var

0 1 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat