Sultangazi Ak Parti İşadamları Komisyonundan İhtiyaç Sahibi Ailelere Yardım Paketi

Sultangazi 18 Mayıs 2020 03:10
Videoyu Aç Sultangazi Ak Parti  İşadamları Komisyonundan  İhtiyaç Sahibi Ailelere  Yardım Paketi
A
a

Sultangazi Ak Parti İşadamları Komisyonu Başkanı Hamza Görer, Sultangazi’li ihtiyaç sahibi ailelere yardım paketlerini ailelerin evlerine araçlarla götürüp teslim etti.

Ak Parti Sultangazi ilçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, dar gelirli ailelere, içinde temel kuru gıda maddelerinin bulunduğu kumanya paketlerini ulaştıran Sultangazi Ak Parti İşadamları Komisyonu Başkanı Hamza Görer ve ekibini ziyaret ederek yapılan yardımlarla ilgili bilgi aldı.
Sosyal yardımlaşmanın en üst düzeyde yaşandığı Ramazan ayı ile çalışmaların hızla devam ettiğini belirten Sultangazi Ak Parti İşadamları Komisyonu Başkanı Hamza Görer; “Hayırsever iş adamlarımızdan temin ettiğimiz yardım kolileri İlçemizde yalnız yaşayan, yaşlılar ile dar gelirli aileler arasında farklı kalemlerden oluşan yiyecek paketi dağıtımı yapılıyor.
Gıda dağıtımının insan onuruna yakışır bir şekilde dağıtıldığını söyleyen Hamza Görer, yardım dağıtımında izdiham ve çeşitli olumsuzlukların yaşanmaması için her mahalle oluşturduğumuz listelerle gıda dağıtım işlemini aileleri tek tek ziyaret ederek gerçekleştiriyoruz. Gıda dağıtımlarımızı titiz ve rencide etmeden yapıyoruz” dedi.1000
icon
Hamit 18 Mayıs 2020 22:51

3 aydır çalışmıyorum hiç bir yerde bize yardım gelmedi

0 0 Cevap Yaz
Mehmet polatkan 18 Mayıs 2020 11:32

Süper birşey helal olsun size

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat