Sultagazi’de Bir İlk

Sultangazi 11 Şubat 2019 14:37
Videoyu Aç Sultagazi’de Bir İlk
A
a

Sultangazi Belediyesi Meclis Üyelerinin açıklanmasına sayı günler kala, SİNOP kontenjanından Belediye Meclis Üyeliği için müracaat yapan, Murat Atbakıcı, Servet Başoğlu, Kemal Kibar ve Selami Akarsu’dan birlik ve beraberlik mesajı verildi.

Hoca Ahmet Yesevi Kültür Merkezi Oditoryum salonunda program düzenleyen aday adayları kendilerini tanıtma fırsatı buldu. Aday adaylarının ortak mesajı hangi arkadaşımız meclis üyesi gösterilirse, gösterilsin aramızda kırgınlık küslük olmayacak. Aday gösterilen arkadaşımızın yanında yer alacağız. Milletimize hizmet sevdası ile çıktığımız bula hep beraber devam edeceğiz oldu.
(SİNDEF) Sinop Dernekleri Federasyonuna bağlı derneklerin de katıldığı programa Ak Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal, Ak Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Abdurrahman Dursun, Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, Sindef Başkanı Engin Kırmızıgül, AKSOY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Aksoy,issidef Başkanı Mevlüt Kandemir, Dernek Başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.
Protokol konuşmalarının ardından aday adaylarına bir dakikalık süre verilerek kendilerini tanıtma fırsatı verildi.

KEMAL KİBAR
 
MURAT ATBAKICI

SELAMİ AKARSU
 
SERVET BAŞOĞLU
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat