SOSYAL MAĞAZA İLE YÜZLER GÜLÜYOR

Kağıthane 27 Kasım 2018 18:24
Videoyu Aç SOSYAL MAĞAZA İLE YÜZLER GÜLÜYOR
A
a

Kağıthane Belediyesi’nin, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirdiği yardım kampanyaları ile son bir ayda 8 bin kişinin yüzleri güldü.

Yıl boyunca Kağıthane'de yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşların her koşulda yardımına koşan Kağıthane Belediyesi, sosyal yardımlarına hız kesmeden devam ediyor. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde kurulan Sosyal Mağaza'da ihtiyaç sahibi vatandaşları ağırlayan Kağıthane Belediyesi, vatandaşların sosyal mağazadan istedikleri giyim malzemelerini ücretsiz almasına olanak sağlıyor.

Sosyal Mağaza’da düzenlenen programda ağırlanan ailelere kışlık mont, pantolon ve ayakkabı hediye edildi. Oyuncak araba ve bebek hediye edilen çocukların mutluluğuysa görülmeye değerdi.

Programa eşi Fatma Kılıç ile birlikte katılan ve çocuklarla birebir ilgilenen Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç; '' Sadece son bir ayda 8 bin vatandaşımıza kıyafet ve ayakkabı yardımında bulunduk. Ailelere kıyafet ve ayakkabı yardımını Sosyal Mağaza içerisinde yapıyoruz. Milli Eğitim Müdürlüğü’nün belirlediği ihtiyaç sahibi çocuklarımızın kıyafet ve ayakkabılarını ise okullarına kadar götürüp teslim ediyoruz. İhtiyaç sahibi olan her kesimden vatandaşımız her hangi bir kısıtlamaya tabi tutulmadan istedikleri ürünü gelip buradan ücretsiz bir şekilde alabiliyorlar. Bilhassa çocuklarımızın yüzündeki mutluluğu görmek bize büyük bir motivasyon katıyor.'' dedi.

Hediyelerini alan çocuklar Başkan Fazlı Kılıç'a teşekkür ederek hatıra fotoğrafı da çektirdi. 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat