SIRALAMADA İLK BEŞE GİRMEK İSTİYORUM

Sultangazi 2 Aralık 2018 14:49
Videoyu Aç SIRALAMADA İLK  BEŞE GİRMEK İSTİYORUM
A
a

2019 yılı 31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için Sultangazi Belediye Meclis Üyeliği başvuruları devam ediyorum. AK Parti’de meclis üyeliği görevi için çok sayıda kişi aday adaylığı başvurularını yaptı.

Sultangazi’nin sevilen iş adamlarından Kan Emlak sahibi Hacı Raşit Şahin’de, AK Parti Belediye Meclis Üyeliği görevi için resmi başvurusunu yaptı. Sultangazi Ak Parti İlçe Başkanlığı binasına gelen Şahin, evraklarını teslim etti.

Başvuru sonrası açıklamalarda bulunan Hacı Raşit Şahin, “önce gönül verdiğimiz sonrasında oy verdiğimiz Ak Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyeliği için müracaatımızı yaptık. Bizim bu ilçede yirmi yedi yıllık emeğimiz var. İki bine yakın nüfusumuz var. Meclis üyeliğine hakkımız olduğunu düşünüyoruz. Buğun geldik başvurumuzu yaptık.
Sıralamada ilk beşe girmek istiyorum. Tevazu görür birinci sıraya verirlerse ne ala. Eğer altıncı sırayı verirlerse, üzerine istişare edeceğimiz bir konu olacaktır. Bu kadar net söylüyorum. Biz buraya hakkımız olduğunu düşündüğümüz için geliyoruz” dedi.

Sultangazi Haber Portalı olarak sorduğumuz, Altıncı sıra verilirse kararınız ne olur sorusuna, Hacı Raşit Şahin, bir daha müzakere etme ihtiyacı duyacağız. Bu iş ağacın gölgesi gibi. Sabah bir tarafta, öğleden sonra bir tarafta. Dün birileri vardı, buğun biz olmak istiyoruz. Bizden sonrada birileri olacaktır. Buğun bizim günümüz diyoruz” dedi.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat