Share AVLU34’de Alış Veriş Başlıyor

Arnavutköy 30 Kasım 2018 21:11
Videoyu Aç   Share AVLU34’de Alış Veriş Başlıyor
A
a

İçerisinde 77 mağazanın ve Arnavutköy’ün ilk sinema salonunun yer alacağı aynı zamanda ilçeye sosyal ve kültürel alanda büyük katkı sağlayacak, AVLU34 Alış Veriş merkezi açılıyor.

Arnavutköy’ü cazibe merkezi yapacak projelerden biri olan AVLU34 Alış Veriş ve Yaşam Merkezi açılıyor. Vatandaşların, iş yaşamının dışında kalan zamanın önemli bir kısmını geçireceği bu merkez, alış verişin yanında eğlence mekânı olarak da değerlendirilecek. Ayrıca AVLU34, kültür sanat etkinliklerinin de düzenlendiği bir mekân haline gelecek.

Arnavutköy’ün ilk sinema salonu AVLU34’de

Arnavutköy’ün ilk sinema salonunun yer alacağı AVLU34, kültür merkezi ve sosyal tesisler ile sanatın ve kültürün tüm renklerini taşıyacak. Ayrıca vizyona yeni girecek yerli ve yabancı filmlerle buluşacak olan Arnavutköylüler, bu sayede hayatın karmaşasından kaçma imkânı sağlayacakları ve sosyalleşecekleri bir mekâna sahip olacaklar. Ayrıca mağazaların yer alacağı alış veriş merkezinde, vatandaşlar ihtiyaçlarına dair her ürünü bulabilecekler.

AVLU34, 77 mağazaya ev sahipliği yapacak 

51 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip olacak alış veriş ve yaşam merkezi, içerisinde 77 mağazaya ev sahipliği yapacak. 5 kat olarak inşa edilen alış veriş merkezi; 3 bin metrekare yeme içme alanı, 840 metrekare sosyal tesis, 434 koltuklu kültür merkezi, 695 tezgâhlı kapalı Pazar, 440 araçlık otopark ve eğlence alanlarını bünyesinde barındıracak.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat