Seyahat İzin Belgesi Alan 65 Yaş Ve Üzeri Vatandaşlar Yollara Düştü

Genel 22 Mayıs 2020 16:35
Videoyu Aç Seyahat İzin Belgesi Alan 65 Yaş Ve Üzeri Vatandaşlar Yollara Düştü
A
a

Ramazan Bayramı Öncesinde Memleketlerine Gitmek İsteyen Vatandaşlar, Seyahat İzin Belgesi Alarak Yollara Düştü. Sultanbeyli'de Yaşayan 68 Yaşındaki Çift De Bayramı Memleketleri Kastamonu'da Geçirmek İçin Yola Çıktı.

Ramazan Bayramı öncesinde memleketlerine gitmek isteyen vatandaşlar, seyahat izin belgesi alarak yollara düştü. Sultanbeyli’de yaşayan 68 yaşındaki çift de bayramı memleketleri Kastamonu’da geçirmek için yola çıktı.
Korona virüse yönelik alınan tedbirler kapsamında sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş ve üzeri vatandaşların ‘seyahat izin belgesi’ alarak memleketlerine gidebilecekleri duyurulmuştu. Bu kapsamda Ramazan Bayramı’nı memleketlerinde geçirmek isteyen vatandaşlar, seyahat izin belgelerini alarak yola çıkmaya başladı. Sultanbeyli’de yaşayan 68 yaşındaki Melek Aydın ile 68 yaşındaki eşi Mustafa Aydın da bayramı memleketlerinde geçirmek için izin belgesi aldıktan sonra yola çıktı. Yaşlı çift, bayramda memleketleri Kastamonu’da bulunacakları için mutlu olduklarını dile getirdi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat