Şenol Çakır Muhtar adaylığını açıkladı

Sultangazi 16 Şubat 2019 14:16
Videoyu Aç Şenol Çakır Muhtar adaylığını açıkladı
A
a

50.Yıl Mahallesinde 18 yıldır Aksa Camii Düğün ve Konferans salonunun işletmeciliğini yapan Şenol Çakır, 2019 Mart ayında gerçekleştirilecek Mahalli İdare Seçimlerinde 50.yıl Mahallesi muhtarlığına aday olduğunu açıkladı.

Adaylığı ile İlgili haber sitemize açıklamada bulunan Şenol Çakır 50.Yıl Mahallesine muhtar değil, hizmetkâr olacağını söyledi.
Mahallenin bulunduğu durumu iyi anladığını belirten Şenol Çakır; “yapılacak olan muhtarlık seçiminde 50.yıl mahallesinden muhtar adayıyım. Mahallemize muhtar olmaya değil hizmetkâr olmaya geliyorum. Ben muhtar adayı olarak mahallemizin içinde bulunduğu durumu en iyi anlayanlardan biriyim. Anladığım ve gördüğüm kadarıyla da mahalle sakinlerinin sosyal yönde çok eksikliklerini görüyorum. Bunların yeri ve zamanı geldiğinde bir bir anlatıp çözüm noktasında sizinle paylaşacağım.
Hemen hemen herkes bilir ki, onların sorunlarında, dertlerinde, mutlu günlerinde, bütün olumlu ve olumsuz günlerinde hep yanlarında olduğumu 50.Yıl Mahallesi halkı bilmektedirler. Rabbim nasip eder de yetki verirlerse, o zaman daha güzel şeyler olacağını da halkımız bilmektedir. 50.Yıl mahallesinin değerli halkının talebi üzerine muhtar adayı oldum.  Sosyal medyada muhtarlık adaylığımı açıkladığım günden bu yana ciddi manada destek alıyorum.


Geçmişten bugüne kadar 50.yıl mahallesine hizmette bulunan tüm muhtarlarımıza teşekkürlerimi sunar ve tüm muhtar adayı arkadaşlara başarılar dilerim ”dedi.

50.yıl Mahallesi Muhtar adayı Şenol Çakır’a hiç çıkarmadığı şapkası hakkında sorduğumuz soruya tebessüm ederek, şapkanın hikâyesini bizlerle paylaştı.
Çakır;18 yaş çağlarımdı. Çok sevdiğim bir kız vardı. Güzel hayallerim geleceğe dair umutlarım vardı. Evlenmek yuva kurmak istiyordum. Bana şapka hediye etmişti. Nasip olmadı evlenemedik. Bende şapkayı o gün, bugün hiç çıkarmadım. Şapka artık benimle özdeşleşti.

 


 
 
1000
icon
Sofi.Mücahit.taşci 17 Şubat 2019 13:03

Rabbim Hakkında Hayırlısı neyse onu Nasip etsin inşallah 😊

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat