Şenol Çakır, Mahalle Halkının Desteğini İstedi

Sultangazi 26 Şubat 2019 17:24
Videoyu Aç Şenol Çakır, Mahalle Halkının Desteğini İstedi
A
a

2019 yerel seçimlerinde 50.Yıl Mahallesi muhtarlığı için seçmen huzuruna çıkacak olan Şenol Çakır, muhtarlığın bir meslekten öte gönül işi olduğunu söyledi. Mahalle halkından muhtarlık için destek beklediğini yineleyen Çakır, yenilikçi bir anlayış ile seçmenin gönlünde yer edinmeye talip olduğunu vurguladı.

Adaylığını açıkladığı günden buyana mahalle sakinlerinin sevgisini kazanan. 50.Yıl Mahallesi sakinlerinin bağrına bastığı muhtar adayı Şenol Çakır, esnaf ziyareti yaparak 31 Martta yapılacak yerel seçimlerde mahalle sakinlerinin desteğini istedi.

50.Yıl Mahallesi Muhtar adayı Şenol Çakır;  “Mahalle sakinlerinden destek beklediğini kaydederek, Mahalleme örnek bir muhtar olacağım. Mahallemin bütün sorunlarını ele alarak, seçildiğim ilk günden itibaren bütün resmi kurumlarla temasa geçerek yapılması gereken işleri canı gönülden yapmaya çalışacağım. Mahallemin ve mahalle sakinlerinin tüm sorunlarını bilen bir muhtar adayı olarak, her zaman mahalle sakinlerinin yanında olacağını. Çok sevdiğim mahalleme en iyi hizmeti sunmaya talibim. Bizim amacımız mahallemi hep birlikte yönetmek olacak. Tüm mahalle halkı ile hep birlikle mahallemizi iyi yerlere getireceğiz. Ben mahalleme samimiyetle hizmet için aday oldum. Muhtarlıkla olan gerekli işlemler konusunda üzerime düşeni özveri ile yapacağım. Allah nasip eder muhtar olursam, mahallenin sorunlarını daha hızlı çözeceğimden eminim. Şu an bazı sokaklarda altyapı sorunları olduğunu biliyorum. Belediyeyle İstişare edip bu sorunların hızlı bir şekilde çözülmesi için çalışma yapacağım. Mahallemin değişimi ve gelişimi için sorunların çözümü için aday oldum. Bu bir hizmet yarışında 50.Yıl Mahallesi'ne en iyi şekilde hizmet yerebilmek için değerli mahalle sakinlerimizin oylarına talibim” ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat