Şenol Çakır; bize güvenenleri mahcup etmeyeceğiz

Sultangazi 13 Mart 2019 18:33
Videoyu Aç Şenol Çakır; bize güvenenleri mahcup etmeyeceğiz
A
a

50.Yıl Mahallesi Muhtar Adayı Şenol Çakır, seçim çalışmalarına devam ederken mahalle sakinlerinin desteğini almış durumda.

Gittiği her ziyarette mahalle sakinlerinden çok iyi dönüşler aldığını belirten Çakır; bize güvenenleri mahcup etmeyeceğiz ve daha iyi yaşanabilir bir 50.Yıl mahallesi için çalışacağız dedi.
Seçim broşüründe mahallesinin bir an önce çözülmesi gereken sorunları sıralayan Şenol Çakır; “Amacımız mahallemizdeki sorunları çözüp, eksiklikleri hemen her kesim tarafından kabul gören sağlık ocağı, taziye evi, sosyal tesis ve çocuklar için oyun alanlarının yapılmasına öncülük edip,  insanların daha iyi bir ortamda yaşamalarını sağlamak” ifadelerini kullandı.
Mahalle sakinleri ile yüz yüze görüşen ve seçildiği takdirde eksiklerin giderilmesi için gece gündüz demeden çalışacağını ifade eden Şenol Çakır, “Gittiğimiz, görüştüğümüz tüm mahalle sakinlerinden çok büyük ilgi görüyoruz. Seçim beyannamemizde yer alan mahallemizdeki eksikler herkes tarafından mutlaka yapılması gereken hizmetler olarak değerlendiriliyor. Ben ve ekip arkadaşlarımın bu hizmetlerin getirilmesini sağlayacak, bilgi, birikim ve deneyime sahip olduğumuz dile getiriliyor. Şu ana kadar aldığımız geri dönüşümler ve gördüğümüz destek çok iyi. Biz de bize güvenerek desteklerini esirgemeyen seçmenlerimizin bu güvenlerini boşa çıkarmamak için çalışacağız” şeklinde konuştu.1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat