Şehit Ferdi Yurduseven Gençlik Merkezi Açılış İçin Gün Sayıyor

Sultangazi 21 Kasım 2018 19:17
Videoyu Aç Şehit Ferdi Yurduseven Gençlik Merkezi Açılış İçin Gün Sayıyor
A
a

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, yapımı biten ve açılış için gün sayılan “Şehit Ferdi Yurduseven Gençlik Merkezi”nde incelemelerde bulundu.

Gençlere sportif ve kültürel aktivitelerden yararlanma imkânı sunacak olan  “Şehit Ferdi Yurduseven Gençlik Merkezi açılış için gün sayıyor.
 Dinlenme salonu, sağlık odası, lokal, idari odalar, derslikler, konferans ve tiyatro salonu ile çeşitli aktivite salonlarının yer aldığı “Şehit Ferdi Yurduseven Gençlik Merkezi inşaatında İncelemelerde bulunan Başkan Altunay çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Fiziki gerçekleşmesi % 99 oranında gerçekleştirilen “Şehit Ferdi Yurduseven Gençlik Merkezinde,   gençler sportif ve kültürel aktivitelerden ücretsiz olarak faydalanabilecekler. 
1000
icon
Yüksel ÇATAL 30 Kasım 2018 10:39

1. Sultangazi Cebeci Mahallesi'nde 2553 Sokak’ta yol çalışması yaptınız. Firmayı denetlemediniz. Mevcut asfaltı kaldırmadan üzerine beton döktü. Üzerine taş dizdi. Yol kotunu yükseltti. Binaların alt katlarında bulunan evler ve işyerleri telafi edilemez mağduriyetler yaşıyor. Defalarca bildirmemize rağmen sorun görülmedi deyip şikayetimizi kapattınız. 2. Sultangazi'de kaldırımlar işyerlerinin işgali altında diye defalarca başvurduk. Hiçbir işlem yapılmadı. 3. Çanakkale Şehitleri Caddesi-2553 Sokak köşe Pazartesi pazarında “Balıkçı bütün sokağı kirletiyor. Pis sular sokağa akıyor” dedik. Balıkçının gerekli önlemleri aldığını söyleyip şikayetimizi kapattınız. 4. Sultangazi Cebeci Mahallesi'nde 2553 Sokak’ta “Binamızın üst katında bulunan daire çatı katını ayırdı, müstakil daire yaptı. Bunun yüzünden iskan belgesi alamıyoruz. Gelin müdahale edin” dedik. Gelenler sus payını aldılar ve inşai faaliyet görülmedi deyip şikayetimizi kapattınız. 5. Sultangazi Cebeci Mahallesi'nde 2553 Sokak’ta “

0 1 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat