Sandık Başkanları yemek programında bir araya geldi

Sultangazi 18 Ocak 2019 23:05
Videoyu Aç Sandık Başkanları yemek programında bir araya geldi
A
a

Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanlığının düzenlemiş olduğu Sandık Başkanları yemek programına Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Abdurrahman Dursun, İlçe Başkan vekili Yılmaz Durmuş, Kadın Kolları Başkanı Nurcan Öztürkmen, Gençlik Kolları Başkanı Onur Uygun, İlçe Yönetimi, Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

31 Mart 2019 yerel Seçimlerinde sandıklarda görev yapacak sandık yönetim kurulu üyeleri ve müşahitlerin yoğun ilgi gösterdiği yemek, ünlü sunucu Umut Öztürk’ün sunumu ile şölen havasında gerçekleşti.
 Şölen havasında gerçekleştirilen programda konuşan İlçe Başkan vekili Yılmaz Durmuş; “Sultangazi teşkilatı çok güçlü, dinamik ve Cumhurbaşkanına sahip çıkan bir teşkilat. Canı gönülden hepinize teşekkür ediyorum. Gençlik kollarımızla, kadın kollarımızla ev ev dolaşacağız. Bu ülkenin sorunları çözecek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ak Parti’dir. Tüm mahalle başkanlarına ve yönetime teşekkür ediyorum ”dedi.

 
 Programda söz alan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay; “Belediye Başkanlığı döneminde hayata geçirdiği projeler ve yapımı devam eden yeni projelerle ilgili geniş kapsamlı sunum yaptı. Sultangazi’nin kurucu Belediye Başkanı yapan, bir dönem daha beni Belediye Başkanı yapan Reisimize, Cumhurbaşkanımıza sonsuz minnet doluyum. Allah ondan razı olsun. Beni iki dönem aday göstermeseydi bugün bu projeleri anlatamayacaktım. Bugün Üniversitelerden, Hastaneden, Belediye Hizmet Binasından bahsedemeyecektim. Bu hizmet yerlerini kullandığınızda bir hayır duanızı alacağıma canı gönülden inanıyorum.
Bana bu fırsatı veren Ak Parti Genel Başkanımıza Cumhurbaşkanımıza huzurlarınızda bir kez daha teşekkür ediyorum. Şuna inanıyorum, bu saydığımız hizmetlerin çok daha ötesinde, Ak Partinin gücünü de arkasına alarak yeni seçilecek olan Abdurrahman kardeşimin yapacağına inanıyorum.
Çünkü Ak Parti’de hizmet siyaseti, eser siyaseti yapılıyor.
Bu başarı bizlere değil Partimize Genel Başkanımıza aittir. Teşkilatın gücünü arkasında hissetmeyen hiçbir Belediye Başkanı başarılı olamaz. Verdiğiniz bu gönül desteğinden dolayı teşekkür ediyorum. Allah yolumuzu, yolunuzu açık etsin diyorum. Hakkınızı helal edin” dedi.
 
Altunay’ın konuşmasının ardından Sultangazi Belediye Başkanı adayı Av. Abdurrahman Dursun, kısa bir selamlama konuşması yaptı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat