RE-YA Group sektörde 7 yılı geride bırakmış

Sultangazi 31 Mart 2019 16:19
Videoyu Aç RE-YA Group sektörde 7 yılı geride bırakmış
A
a

Recep Çelebi ve Yasin Ak tarafından kurulan RE-YA Group sektörde 7 yılı geride bırakmış başarılı firmaların arasında yer alıyor.

Gelişen ülkemiz koşullarına paralel olarak bir hizmet sunan Özel güvenlik şirketleri en yüksek kaliteyi yakalayabilmek amacı ile ihtiyaç ve beklentilerini zamanında hatasız sağlamaya çalışıyorlar.
Özel güvenlik sektöründe başarılı bir portföy çizen, Re-ya Group Güvenlik Organizasyon Danışmanlık Hizmetleri Yönetim Kurulu Başkanı Recep Çelebi, "Çevreyi, Mekânı koruyan ve yaşanır hale getiren bir hizmet sunmak için bu yola çıktık" dedi.

Re-ya Group Güvenlik Organizasyon Danışmanlık Hizmetleri Yönetim Kurulu Başkanı Recep Çelebi; "Özel güvenlik gerek özel gerekse de kamu alanında bir çok kurum ve kuruluşa hizmet vermektedir. Bunların içerisinde Özel ve Devlet Hastaneleri, Okullar, Site ve Toplu Konut yaşam alanları, Fabrikalar ve Alış Veriş Merkezleri daha yoğun yer almaktadır.
Özel güvenlik hizmetlerini verirken risk oranı yüksek bir sektörde hizmet verdiğimizin farkındalığıyla, kamu düzeninin sağlanması adına kolluk kuvvetlerine yardımcı olmak adına 365 gün, 24 saat faaliyetlerimiz aralıksız devam etmektedir. 
Gelişen teknoloji ile değişen yaşam süreçleri, dünyanın yeni anlayışları ve alışkanlıklarıyla oluşan bilgi toplumu öyle gösteriyor ki; değişimin en temel aktörü, artık bilgi ve insandır. İnsana ve bilgiye yapılan yatırımlar günümüzde büyük önem arz etmektedir.
İnsan emeğine dayanan kaynağımızı hedefe yöneltmek için kalite bilincini ve anlayışını tüm çalışanlara yaygınlaştırmak gerekir.
Özel güvenlik Hizmetlerimizde en yüksek kaliteyi yakalayabilmek amacı ile çalışmalarımızı sürdürmek. Farklılıklar oluşturarak kalıcı üstün hizmet sağlamak amacımızdır. Sizler bizim için çok önemlisiniz hizmetlerimizin en güzelini sizlere sunmak isteriz ve hizmeti sunarken devamlılığını da sağlamaya çalışırız, bu anlayışla beraber biz inanırız ki; Sizlerin güven ve inancını kaybedersek en önemli ortağımızı da kaybetmiş oluruz ve bunu asla istemeyiz.

Kalifiye bireyleri yakın koruma personeli yaparak görevinde başarılı olmasını sağlamaktır. Yakın zamanda Avrupa'da yakın koruma kurslarımız açılacaktır. Özel güvenlik görevlisi olmak isteyen bay ve bayan bireylere kurs ile beraber iş imkânı sağlanmaktadır. Görevli Personel Kimlik kartınızı alana kadar 2200 - 2500 TL maaş ücreti aralığında Danışman Görevlisi olarak çalışabilirler. Özel Güvenlik Kimlik Kartını aldıktan sonra ise 2500 - 2800 TL maaş aralığındaki kurumsal projelere yönlendiriyoruz. Silahlı Güvenlik Kimlik Kartına sahip olan bay ve bayan bireylere isteğe bağlı olarak yurtdışında yakın korumalık eğitimi veriyoruz.
Adaylarımızın görüşlerini dinleyerek sunacağımız çözümlerin kalıcı ve adaylarımıza kısa ipuçları vererek güvenlik danışmanlık hizmetlerini sağlamaktayız. Çünkü adayların bir noktayı çok iyi bilirler. Hiçbir güvenlik danışmanlık hizmeti tek seferlik değildir. Ve adaylarımıza tek bir ortak noktada buluşurlar.
Tüm bu kararlılık ile sürdürülen çalışmamız ile ülkemizi en değerli hale getirmek ve hizmet sunmak ve adayların en hızlı güvenlik uygulaması ile zamanınızın değerli olduğu bilincini her zaman ilk hedef olarak benimsemiş yaygın eğitimlerimizle güvenlik danışman hizmetlerimizin en küçük sorularına RE-Ya grup olarak adaylarımıza kaliteli hizmet güler yüz ve çalışma alanında adaylarımızı geliştirmek ile yönlendiriyoruz" dedi.

Adres: Karadeniz Mah.Metris Kavşağı.Viaport Venezia G-3 Blok K.1 D.92 Gaziosmanpaşa İstanbul
Tel:0212 812 65 86     www.reyagrup.com
 
1000
icon
tuğçe 3 Nisan 2019 14:13

reya grup sayesinde şuan da mesleğimi elime aldım. ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim. :)))))))

1 2 Cevap Yaz
Hava bayrakdar 3 Nisan 2019 08:28

Su an 3 yildir 3 havalimaninda calisiyorum fakat sultan gazide oturuyorum evime uzak hastane evime cok yakin cayciyim lutfen yardimci olunnn

1 3 Cevap Yaz
ÖZLEM 1 Nisan 2019 16:36

REYA Güvenliğe kaydımı yaptırdım.Başvurum sonucu işe yerleştirildim.Herşey için teşekkürederim.İyi ki varsın reya güvenlik :)

1 6 Cevap Yaz
anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat