Peynir Sepeti Törenle Hizmete Açıldı

Sultangazi 4 Mayıs 2019 20:13
Videoyu Aç Peynir Sepeti Törenle Hizmete Açıldı
A
a

Şarküteri sektörünün önemli markalarından birisi Önaydın Peynircilik, sektöre yeni bir marka kazandırdı.

Önaydın Peynircilik ACM Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aydın, “PEYNİR SEPETİ gurme evi” markasıyla ilk şubesini Avrupa konutları Tem 2’de açtı.
Peynir Sepeti Gurme Evi açılışına MÜSİAD Başkanı Abdurrahman Kaan, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Müsiad eski başkanları Ömer Cihad Vardan, Nail Olpak,Ömer Bolat,Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu,Gazeteci Yazar Sami Özey ve çok sayıda davetli katıldı.
ACM Grup iştiraki olan Peynir Sepeti Gurme Evi’nin açılışına katılan tüm davetlilere teşekkür eden Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aydın, “ACM Grup olarak hizmet ve gıda sektöründe hizmet veriyoruz. ACM Grubun bölgeye yapmış olduğu 1,5 milyon TL’lik bir yatırımı var. Biz ayrıca krizi fırsata çevirdik. Peynir Sepeti Gurme Evi’nde 18 çalışanımızın yanı sıra ürünlerimiz organik ve yöreseldir. Biliyorsunuz Ramazan ayı öncesi birçok ürüne yüzde 25 gibi bir zam yapıldı. Biz Peynir Sepeti Gurme Evi’nde o yüzde 25’i de kenara koyduk. Yüzde 15’de eski fiyatın altına indirdik. Yani yüzde 40 ile Ramazan ayına has satışlarımız yapılacaktır. Ürünlerimizle, fiyatlarımızla hodri meydan diyoruz” dedi.


1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat