PERSONELE ‘VATANDAŞLA POZİTİF İLETİŞİM’ EĞİTİMİ

Bayrampaşa 30 Kasım 2018 21:01
Videoyu Aç PERSONELE ‘VATANDAŞLA POZİTİF İLETİŞİM’ EĞİTİMİ
A
a

Birbirinden başarılı eğitim kurumları ile isminden sıkça söz ettiren Bayrampaşa Belediyesi, bir yandan da personeline çeşitli eğitimler veriyor. Son olarak personeline ‘vatandaşla pozitif iletişim teknikleri' konulu eğitim veren Bayrampaşa Belediyesi, bu eğitimlerle hizmet kalitesini arttırmayı hedefliyor.

Bayrampaşa Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından organize edilen belediye hizmet içi eğitim çalışmaları kapsamında, belediye personeline ‘vatandaşla pozitif iletişim teknikleri’ eğitimi verildi. Bayrampaşa Belediyesi Kültür Salonu’nda Sosyolog İsmail Karasu tarafından verilen eğitimlerde bireysel unsurlar, yaşam alanlarımız, farkındalık, adaptasyon ve motivasyon konuları ile gündelik streslerle baş etme kabiliyetinin arttırılması, sosyal işlevselliğin geliştirilmesi, vatandaş ile pozitif iletişim ve problem çözümü uygulamalı olarak anlatıldı.

İki gün süren ve çok sayıda personelin katıldığı eğitim programı katılımcıların sorularının cevaplanmasıyla sona erdi. Hizmet içi eğitim çalışmaları kapsamında, bu ve benzeri etkinliklerin devam edeceği belirtildi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat