OSMAN CENGİZ’DEN ADAYLIK AÇIKLAMASI..!

Sultangazi 14 Temmuz 2021 17:33
Videoyu Aç OSMAN CENGİZ’DEN ADAYLIK AÇIKLAMASI..!
A
a

Yaklaşan Sultangazispor kongresi öncesi kulislerde başkan adaylığı için ismi konuşulan Osman Cengiz, gazetemize yaptığı açıklama ile başkan adayı olduğunu resmen açıkladı...

CENGİZ, "SULTANGAZİSPOR'U ŞEFFAF BİR YÖNETİM ANLAYIŞIYLA YÖNETECEĞİZ"
Cengiz yaptığı açıklamada, camianın içerisinde bulunan arkadaşlarının yaptığı istişareler sonucunda başkan adaylığına kendisini uygun bulduklarını söyledi.
Başkanlık yaptığı süreçte yönetimin göstermiş hizmetlerin de bu konuda belirleyici olduğunu vurgulayan Cengiz, başkan seçilmesi halinde herkesi temsil eden bir yönetim oluşturacaklarını ve şeffaf bir yönetim anlayışıyla, her çalışmanın Sultangazispor'un başarısına endeksli olacağını söyledi.

CENGİZ, "HİÇBİR ÖNYARGIMIZ VE ÖN KABULUMUZ YOK"
Cengiz, ayrıca Sultangazispor'un sadece sportif başarı olmadığını, kamu kurumları, STK'lar ve kanaat önderleriyle birliktelik anlayışı içerisinde bir yönetişim düşündüklerini belirtti.
Cengiz, yönetim kurulunda bulunacak isimler için hiçbir ön kabul veya önyargıları bulunmadığını, Sultangazispor'un hep ileriyi ve başarıyı düşünen bir camiaya dönüşmesi için; Din, dil, ırk, mezhep veya siyasi düşünce gözetmeden bir yönetim oluşturacaklarını söyleyerek, "Bize katkı sunacak, bizimle yol yürüyecek, bizimle başarıyı hedefleyerek her isimle birlikte yönetmeye çalışacağız." Diyerek, bugün itibariyle yönetim oluşturma çalışmalarını başlattıklarını söyledi.CENGİZ, "SEFER BİZDEN ZAFER ALLAH'TAN"
"Hiç kimsenin elinde sihirli değnek yok" diyen Cengiz, Sultangazispor'un hem sportif başarı hem de kurumsal kimliğe ile uzun yıllar devamlılığı sağlanacak bir çalışma şekli ve yönetim şekli oluşturacaklarını belirtti.
Alt yapı ile ilgili köklü bazı projeler hayata geçirmeyi planladıklarını söyleyen Cengiz, "sefer bizden zafer Allah'tan" diyerek, 31 Temmuz'da gerçekleşecek Sultangazispor kongresi için start verdi...
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat