OSES Çiğköfte Almanya’da “Anuga 2021” gıda fuarına katıldı

Sultangazi 11 Ekim 2021 00:43
Videoyu Aç OSES Çiğköfte Almanya’da “Anuga 2021” gıda fuarına katıldı
A
a

Türkiye'nin lider çiğ köfte markası Oses Çiğköfte Almanya’nın Köln şehrinde her iki yılda bir düzenlenen Avrupa’nın en büyük gıda fuarı “Anuga 2021”e katıldı.

OSES Çiğköfte Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar , Oses Çiğköfte Konya Bölge Müdürü Mustafa Uysal, ile birlikte Avrupa’nın en büyük gıda fuarı “Anuga 2021”e katıldı.
Almanya'nın Köln kentinde açılan dünyanın en büyük gıda ve içecek fuarı Anuga 2021, salgın sonrası yükselen Türk gıda sektörünün gövde gösterisine sahne oldu. OSES Çiğköfte ,13 Ekim’e kadar sürecek fuarda stant açarak,Türkiye'nin lider çiğ köfte markasını dünyayla buluşturdu.156 bin metrekarelik bir alana sahip Kolnmesse Fuar alanına, bu yıl yaklaşık 100 ülkeden bin 500’ün üzerinde firmanın katılım gerçekleştirdiği belirtilen açıklamada, 200 ülkeden 150 binin üzerinde ziyaretçinin gelmesinin beklendiği kaydedildi.


OSE ÇİĞKÖFTE STANDINA YATIRIMCILAR AKIN ETTİ

Yüzlerce yerli ve yabancı markanın katıldığı fuara çiğköfte sektörünün öncü markalarından OSES Çiğköfte’de katıldı. Türkiye’nin yanı sıra birçok ülkeden yatırımcılar, işbirliği anlaşmaları için OSES Çiğköfte standını ziyaret ederek birebir görüşme fırsatı buldular.
Markalaşma sürecine çok büyük önem verdiklerini belirten OSES Çiğköfte Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar, “ OSES Grup Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar oldu . Son yıllarda hızlı bir büyüme yakalayan çiğ köfte sektörü, franchise sistemi ile kurumsal zincir markalar yarattı. Bu markaların başında da en fazla şubeyle hizmet veren Oses Çiğ Köfte geliyor.Almanya - Köln Anuga Fuarından Selamlar. Burada Ülkemizi Temsil Etmekten ve Türk Ziyaretçilerimiz Tarafından Takdirle Karşılaşmaktan Bir Kez Daha Gururlandık.OSES Franchising’ine sahip olmak demek, etsiz çiğköfte sektöründeki öncü kuruluşun bir parçası olmak demektir ” dedi.


1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat