Ordu Caddesi esnaflarını ziyaret edip, talep ve önerilerini dinledi

Sultangazi 21 Haziran 2020 01:27
Videoyu Aç Ordu Caddesi esnaflarını ziyaret edip, talep ve önerilerini dinledi
A
a

Göreve geldiği günden bu yana halkın içinde olan ve insan odaklı yönetim anlayışına önem veren Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, bu anlayışla faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor.

SORUNLARA YERİNDE ÇÖZÜM
Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Abdurrahman Dursun, İsmetpaşa Mahallesi Ordu Caddesi esnaflarını ziyaret edip, talep ve önerilerini dinledi.
Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, Basın Danışmanı Umut Öztürk ve Belediye Meclis Üyesi Kemal Eyüpoğlu’nu da eşlik ettiği esnaf ziyaretinde Başkan Av. Abdurrahman Dursun esnafların talep ve önerilerini dinleyip not aldı. Tespit ettiği sorunların çözülmesi için gerekli birimlere talimat veren Başkan Abdurrahman Dursun, şehrin tüm paydaşları ile sorunları birlikte çözeceklerini söyledi.

ZİYARETLER ÇAT KAPI YAPILIYOR
Vatandaşın ve esnafın haberi olmadan çat kapı yapılan ziyaretlerde, Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, hem yapılan hizmetleri anlatıyor, hem de vatandaşın sorunlarını dinliyor.
Kendilerine gösterilen ilgiden son derece memnun kalan esnaflar aynı zamanda da daha mutlu bir Sultangazi için dilek, öneri ve fikirlerini Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun’a iletmiş olmanın mutluluğunu yaşıyorlar.


1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat