ÖĞRENCİLERİN BAŞKAN AYDINER SEVGİSİ

Bayrampaşa 24 Ocak 2018 15:54
Videoyu Aç ÖĞRENCİLERİN BAŞKAN AYDINER SEVGİSİ
A
a

Yeni eğitim ve öğretim yılının başladığı günden bu yana ilçedeki okulları düzenli olarak ziyaret eden Başkan Atila Aydıner, ziyaretlerde öğretmenler, öğrenciler ve okul müdürleri ile sohbet ederek onların taleplerini yerinde alıyor.

Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner,  yeni eğitim ve öğretim yılının başladığı günden bu yana ilçedeki okullara sürpriz ziyaretlerde bulunuyor. Ziyaretler kapsamında, Bayrampaşa’daki okulların büyük bölümünü ziyaret eden Başkan Aydıner, bir taraftan yeni eğitim projelerini anlatırken diğer yandan da öğretmenlerin, öğrencilerin ve velilerin taleplerini yerinde alıyor.

“EĞİTİM BİR ÜLKENİN GELECEĞİDİR”
Eğitime büyük önem verdiklerini ve okullardan gelen talepleri büyük ölçüde karşıladıklarını belirten Başkan Atila Aydıner,  “Göreve geldiğimiz günden bu yana okullarımıza çok sayıda lojistik destek sağladık. Eğitim yolunda yürüyen yavrularımızı burs vererek destekledik. İlçemizdeki ve ülkemizdeki eğitim kalitesinin artması için üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmekten hiçbir zaman geri durmadık. Eğitim demek bir ülkenin geleceği demektir. O nedenle eğitime sahip çıkarak geleceğimize sahip çıkıyoruz. Bu bağlamda okullarımızı düzenli olarak ziyaret ederek geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerimiz ile sık sık bir araya geliyoruz. Ziyaretlerimizde bir yandan keyifli bir sohbet ediyor diğer yandan da okul müdürlerimizin, öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin ve velilerimizin taleplerini yerinde alıyoruz” dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat