Öğrencilerin İstanbul keyfi

Sultangazi 17 Kasım 2019 21:48
Videoyu Aç  Öğrencilerin  İstanbul keyfi
A
a

Sultangazi Çankırılılar Derneği, Çankırı Eldivan Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencilerine ikinci kez İstanbul keyfi yaşattı.

Sultangazi’nin en güçlü STK’larının başında gelen Sultangazi Çankırılılar Derneği geçtiğimiz günlerde düzenlediği örnek bir programla büyük bir takdir kazanmıştı. Çankırı Eldivan Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi erkek öğrencileri İstanbul’da misafir eden Sultangazi Çankırılılar Derneği bu kez öksüz, yetim ve bakıma muhtaç kız öğrencilere yönelik program düzenledi.
Öğrenciler Boğaziçi'nin eşsiz saraylarını, hisarlarını, köprülerini ve daha birçok tarihi eserini deniz üzerinden izleme şansı buldu. Panorama 1453 müzesi, Eyüp Sultan ve Miniatürk’ü de gezen öğrenciler hem tarih, hem kültür, hem sanat, hem de yeme-içmenin keyfine vardı. Gaziosmanpaşa Paşa Köşkü Restoranda verilen akşam yemeğiyle İstanbul gezisi son buldu.
Programa Çankırı Eldivan Belediye Başkanı Mustafa Lafçı, Çankırı Eldivan Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Hilal Ak, Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel, Gaziosmanpaşa MEB Şube Müdürü Selmani Karaçam,Sultangazi Çankırılılar Dernek Başkanı Halil Aydoğan, Yönetimi, Mustafa Yurtbaş ve  Çankırı Eldivan Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi öğretmen ve öğrencileri katıldı.
Babasının rahatsızlığı nedeniyle acil olarak hastanede bulunması gereken Ak Parti Grup Başkan Vekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, programa katılamadı.
Sultangazi Çankırılılar Dernek Başkanı Halil Aydoğan,Ak Parti Grup Başkan Vekili Muhammet Emin Akbaşoğlu’nun selamlarını katılımcılara iletti.
Sultangazi Çankırılılar Dernek Başkanı Halil Aydoğan tarafından davetlilerle paylaşılan ve başta Çankırı Eldivan Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon merkezi olmak üzere programa katılan herkese selamlarını iletti.
 
DİPNOT:
Yetim kalınca kendisini koruyup kollayanını kaybeden çocuk, artık yalnız ve kimsesizdir. Yetim kalan çocuk kendisini koruyan, kollayan ve hayata bağlayan bağı kaybetmiş demektir. Allah’ın inananlara emaneti: Yetim, öksüz ve ihtiyaç sahiplerini yalnız bırakmayan Sultangazi Çankırılılar Derneğini Başkanı Sayın Halil Aydoğan ve Yönetimini tebrik ediyoruz.  Diğer SKT’larıda bu tür organizasyonlar yapmaya davet ediyoruz.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat