NİYAZİ ALDAĞ BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLIĞNI AÇIKLADI

Sultangazi 22 Ekim 2018 19:57
Videoyu Aç NİYAZİ ALDAĞ BELEDİYE BAŞKAN  ADAY ADAYLIĞNI AÇIKLADI
A
a

MHP Sultangazi Yerel Yönetimlerden sorumlu Başkan yardımcısı Niyazi Aldağ, Sultangazi Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı.

Sultangazi kamuoyunun yakından tanıdığı, inşaat ve taahhüt alanında faaliyet gösteren Enta İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı olan Niyazi Aldağ, MHP Sultangazi Yerel Yönetimlerden sorumlu Başkan yardımcılığı görevini yürütmektedir. Birçok sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik yapan Aldağ, sosyal kişiliği ile Sultangazi ‘de sevilen biri.
 MHP Sultangazi Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan Niyazi Aldağ, “Demokrasimizin vazgeçilmez en önemli unsurlarından biri olan 2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde üyesi bulunduğum Milliyetçi Hareket Partimizden Sultangazi Belediye Başkanlığı’na aday adayım.

Aldağ yaptığı açıklamada, şunları söyledi: “İnancım odur ki bu yerel seçimler ülkemizin geleceği açısından çok büyük önem arz etmektedir. MHP’nin mensupları olarak bizler, Sultangazi ilçemizde de tüm Türkiye’mizde olduğu gibi en az diğer partiler kadar iddialıyız. Bu yerel seçimlerden zaferle çıkacağımıza olan inancımız tamdır.
Partimiz yönetim kadrolarında ve parti mensubu arkadaşlarımız arasında Sultangazi Belediyesi’ni layıkıyla yönetebilecek bilgi, beceri ve cesarete sahip, kendine güvenen, her türlü görevi yapmaya hazır bulunan arkadaşlarımız mevcuttur.

Değerli Sultangazi’li hemşerilerimiz teveccüh gösterip bu seçimlerde bizlere bu kutsal görevi tevdih etmek lütfunda bulunurlarsa, bizlerin kendilerine nasıl hizmet edebileceğimizi görecekler ve bizlere sahip çıktıklarına asla pişman olmayacaklardır.
Sultangazi halkımıza hizmet etmekten her zaman onur duyacağımızın da bilinmesini istiyorum. Bizler için dünyanın en güzel ülkesi Türkiye, Türkiye’nin en güzel ilçesi Sultangazi’dir.
Bizler Sultangazi’nin geleceği ile ilgili hizmete talibiz. Yapacağımız hizmetlerle ilgili çalışmalarımız devam etmektedir. Tasarladığımız projeler bu güzel Sultangazimizin ileriye yönelik büyük mega projelerdir.

Hepimizin de bildiği gibi seçimle ilgili son kararı da halkımız sandıkta verecektir. Bizler Sultangazi’li hemşerilerimize güveniyoruz. İnşallah zafer bu seçimde Sultangazi ’de Milliyetçi Hareket Partisi’nin olacaktır dedi”.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat