Niğde, Nevşehir ve Aksaraylılar Cumhur İttifakı’na Tam Destek Veriyor

Sultangazi 28 Mart 2019 14:36
Videoyu Aç Niğde, Nevşehir ve Aksaraylılar Cumhur İttifakı’na Tam Destek Veriyor
A
a

Niğde, Nevşehir ve Aksaraylılar Sahra Sultan Düğün Sarayı’nda ‘Memleketler Buluşuyor’ programı kapsamında bir araya geldi. Programa MHP Milletvekili Cemal Çetin, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Ak Parti İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, MHP İl Başkan Yardımcısı Ayhan Aras, Niğde, Nevşehir ve Aksaraylı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.


Programda konuşan MHP Meclis üyesi adayı Yaşar Koçyiğit; “Cumhur ittifakı Belediye Başkanı adayını Sayın Abdurrahman Dursun bey, Ak Parti İlçe Başkanımız Sayın, Süleyman Yiğitoğlu bey, Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanımız Sayın Yusuf Özel bey, çok kıymetli meclis üyesi adaylarımız Sultangazi’li Niğde Aksaray Nevşehirli değerli hemşerilerim memleket sevdalısı çok kıymetli  STK temsilcilerim, basınımızın güzide mensupları, bu güzel istişare toplantımıza hoş geldiniz.

 Bildiğimiz üzere Pazar günü ülkemiz bir seçime gidiyor bu seçim sıradan bir seçim değildir. Bin yıldır ülkemiz üzerinde oynanan oyunlar bugün yeni bir boyut kazanarak karşımıza çıkmaktadır. Sizler İç Anadolu’nun yiğit seçmenleri olarak ülkemizde kaosa ve kargaşaya yol açmaya çalışan kaynağı yurt dışında olan bu sefil siyaset anlayışına en güzel cevabı 31 Mart günü vereceğinize inanıyorum.
Ezan ve bayrak ile sorun yaşayanlarla bizim gibi ezanına ve bayrağına sevdalı vatanseverlerin günüdür 31 mart .. Sayın Cumhurbaşkanımız ile liderimiz Sayın Devlet Bahçeli beyin bugün ülke ve vatan savunması için yaptığı siyaset bin yıllık tarihimize ışık, geleceğimize dair birlik ve beraberlik için kutlu bir. Vazifedir. Bizlerde liderlerimizin yaptığı kader birliğinin Sultangazi ilçemizde Ak kadrolarla el el vererek aynen uygulamaktayız. 31 Martta karşımızdaki karanlık zihniyet arkasına bölücü ve yıkıcı unsurları alarak ülkemizi zafiyete ve sekteye uğratmaya çalışmaktadırlar. İç Anadolu’nun yiğit evlatları bu oyuna gelmeyecektir. Sonuna kadar vatan sonuna kadar bayrak diyerek Cumhur ittifakının yanında olacaklardır. Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli beyin dediği gibi Türk milletinin bir beka sorunu vardır Allah bizlere ömür verdikçe bu sorunlar bertaraf edecek Türk milleti de vardır ve her daim var olmaya devam edecektir. Ülkemize uzanacak her türlü tehlikeli eli kırarız her türlü oyunu bozarız. Bu duygu ve düşüncelerimle Niğde Aksaray ve Nevşehirli hemşerilerime ve bütün Haziruna katılımlarından dolayı ayrı aynı teşekkür ediyorum” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat